bijgewerkt t/m
08 aug 2022
eerste divisie
ranglijsten aller tijden
10.593 spelers
22.884 wedstrijden
70.353 doelpunten
532.392 wedstrijd-spelers
van alles en nog wat, spelers: scoren tegen club
 tegen club  van  t/m  voor club  wie
    goals wedstr. + tegen periode voor
1 Henk Leusink 16 8 FC VVV 1962-1968 Enschedese Boys 13:4, Eindhoven 3:4
2 Harry van der Laan 15 13 TOP Oss 1992-2001 FC Den Haag 6:5, Dordrecht '90 5:2, Cambuur Leeuwarden 3:3, FC Den Bosch 1:3
Harry van der Laan 15 15 Emmen 1988-2001 FC Den Haag 5:7, Dordrecht '90 2:1, Cambuur Leeuwarden 4:4, FC Den Bosch 4:3
Ralf Seuntjens 15 17 Almere City FC 2009-2021 RBC Roosendaal 3:4, FC Den Bosch 1:4, Telstar 4:2, VVV-Venlo 6:4, De Graafschap 1:3
Michel van Oostrum 15 20 RBC Roosendaal 1985-2002 Telstar 3:3, Emmen 10:16, De Graafschap 2:1
6 Harry van der Laan 14 13 Haarlem 1992-2001 FC Den Haag 5:6, Dordrecht '90 1:1, Cambuur Leeuwarden 6:3, FC Den Bosch 2:3
Sjoerd Ars 14 18 Fortuna Sittard 2003-2018 De Graafschap 1:2, FC Omniworld 1:2, Go Ahead Eagles 6:4, RBC Roosendaal 1:4, FC Zwolle 2:2, NEC 1:2, NAC Breda 2:2
8 Erik Tammer 13 8 Haarlem 1990-1998 Excelsior 4:4, SC Heerenveen 3:1, Go Ahead Eagles 6:3
Folkert Velten 13 13 FC Zwolle 1989-1998 SC Heracles
Roy Stroeve 13 13 FC Eindhoven 1995-2010 FC Emmen 10:11, Heracles Almelo 3:2
Folkert Velten 13 15 Excelsior 1988-1998 SC Heracles
John Mutsaers 13 15 TOP Oss 1991-2003 RBC 5:5, AZ 4:6, MVV 4:4
Michel van Oostrum 13 16 Excelsior 1990-2002 Emmen
Dirk-Jan Derksen 13 18 TOP Oss 1995-2009 Dordrecht '90 2:3, FC Zwolle 2:4, Cambuur Leeuwarden 1:2, Emmen 4:2, Fortuna Sittard 1:4, VVV-Venlo 1:2, Helmond Sport 2:1
Michel van Oostrum 13 20 Eindhoven 1990-2002 Emmen 11:18, Cambuur Leeuwarden 2:2
Jaap de Blaauw 13 20 SVV 1970-1981 Wageningen 1:2, Veendam 1:2, De Graafschap 2:2, SC Cambuur 8:9, SC Heerenveen 1:5
Jan Bruin 13 21 Helmond Sport 1994-2008 Cambuur Leeuwarden 4:8, FC Zwolle 4:6, FC Volendam 2:2, Stormvogels Telstar 3:5
18 Johan Voskamp 12 8 Almere City FC 2005-2015 Excelsior 1:3, Helmond Sport 1:1, Sparta Rotterdam 10:4
Harry van der Laan 12 12 Excelsior 1988-2001 FC Den Haag 3:6, Cambuur Leeuwarden 6:3, FC Den Bosch 3:3
Peter Hofstede 12 13 BV Veendam 1990-2003 De Graafschap 5:2, Helmond Sport 2:2, Emmen 3:5, ADO Den Haag 2:4
Folkert Velten 12 13 Emmen 1988-1997 SC Heracles
Sjoerd Ars 12 14 FC Emmen 2005-2018 FC Omniworld 2:1, Go Ahead Eagles 4:4, RBC Roosendaal 2:4, FC Zwolle 2:1, NAC Breda 1:2, De Graafschap 1:2
Folkert Velten 12 15 Veendam 1989-1998 SC Heracles
Harry van der Laan 12 15 Helmond Sport 1988-1999 FC Den Haag 4:7, Dordrecht '90 2:2, Cambuur Leeuwarden 3:4, FC Den Bosch 3:2
Michel van Oostrum 12 15 Haarlem 1990-2002 Emmen
Jan de Jonge 12 15 FC Wageningen 1984-1992 SC Heerenveen 4:9, Emmen 8:6
Folkert Velten 12 16 Eindhoven 1988-1998 SC Heracles
Jack Tuyp 12 19 Telstar 2002-2017 FC Volendam 11:17, Helmond Sport 1:2
Sander Oostrom 12 21 Excelsior 1987-2002 Stormvogels Telstar 11:19, Haarlem 1:2
Pascal Maas 12 21 Telstar 1982-1994 Eindhoven
31 Joop Schuman 11 3 EBOH 1960-1962 Heracles
Sjaak Roggeveen 11 6 De Volewijckers 1965-1974 DHC 1:1, Holland Sport 8:4, Excelsior 2:1
Wout Heinen 11 6 Roda Sport 1956-1959 HVC
Donny de Groot 11 7 Helmond Sport 2002-2012 Emmen 3:1, De Graafschap 3:2, RKC Waalwijk 1:2, Willem II 4:2
Jerry Taihuttu 11 9 VVV 1992-2002 Helmond Sport 6:4, TOP Oss 3:4, Eindhoven 2:1
Ton Cornelissen 11 10 Emmen 1986-1993 De Graafschap 2:2, NAC 8:7, Eindhoven 1:1
Robert Mhren 11 10 Telstar 2011-2022 FC Volendam 9:7, SC Cambuur 2:3
Sjaak Roggeveen 11 10 SVV 1966-1979 Holland Sport 5:3, Excelsior 6:7
John Lammers 11 10 Heracles Almelo 1984-1999 RKC 3:2, NAC 6:6, RBC 2:2
Rini van Roon 11 10 Emmen 1990-1997 Haarlem 2:2, AZ 4:4, Telstar 5:4
Cecilio Lopes 11 10 FC Oss 2001-2012 Excelsior 3:4, FC Dordrecht 8:6
Marinus Dijkhuizen 11 11 MVV 1995-2006 Excelsior 4:4, Emmen 1:1, TOP Oss 6:6
Remco Boere 11 11 Eindhoven 1983-1996 Vitesse 3:1, SC Cambuur 3:2, FC Den Haag 1:2, FC Zwolle 4:6
Robert Mhren 11 12 Almere City FC 2011-2022 FC Volendam 8:8, SC Cambuur 3:4
John Lammers 11 14 Helmond Sport 1984-2000 RKC 3:5, NAC 6:6, RBC Roosendaal 2:3
John Mutsaers 11 15 Helmond Sport 1991-2002 RBC 5:5, AZ 4:6, MVV 2:4
Jack Tuyp 11 15 FC Oss 2002-2017 FC Volendam
Jack Tuyp 11 16 FC Emmen 2005-2017 FC Volendam
Ruud ter Heide 11 16 Almere City FC 2005-2013 AGOVV Apeldoorn 5:6, SC Cambuur 3:4, FC Emmen 2:5, FC Zwolle 1:1
Roland Vroomans 11 16 Telstar 1985-1999 Eindhoven
Folkert Velten 11 16 Telstar 1988-1998 SC Heracles
Jack Tuyp 11 17 FC Eindhoven 2002-2017 FC Volendam
Marinus Dijkhuizen 11 17 Helmond Sport 1994-2008 Excelsior 5:5, SC Cambuur Leeuwarden 5:7, TOP Oss 1:5
Jan de Jonge 11 19 De Graafschap 1984-1995 SC Heerenveen 6:9, Emmen 5:10
Jan Bruin 11 22 FC Dordrecht 1995-2008 FC Zwolle 2:5, Cambuur Leeuwarden 6:8, FC Volendam 2:3, Stormvogels Telstar 1:6
John Leeuwerik 11 23 Eindhoven 1979-1994 De Graafschap
Jos Peltzer 11 23 SVV 1974-1988 FC Den Bosch 3:6, SC Cambuur 8:17
58 Rik Platvoet 10 5 Cambuur Leeuwarden 1996-2003 MVV 2:2, Heracles Almelo 8:3
Ivan Tsvetkov 10 6 Cambuur Leeuwarden 2000-2005 BV Veendam 6:4, Helmond Sport 4:2
Pierre van Hooijdonk 10 8 Helmond Sport 1989-1993 RBC 1:4, NAC 9:4
Jurrie Koolhof 10 9 FC Wageningen 1978-1991 SC Veendam 1:4, Vitesse 6:3, De Graafschap 3:2
Gerdo Hazelhekke 10 9 DS '79 1971-1980 FC Wageningen
Erik Tammer 10 9 Helmond Sport 1989-1998 AZ 1:1, Excelsior 3:4, SC Heerenveen 3:1, Go Ahead Eagles 3:3
Donny de Groot 10 9 FC Dordrecht 2001-2014 FC Volendam 1:1, Emmen 3:2, De Graafschap 1:1, RKC Waalwijk 1:2, Willem II 2:2, FC Eindhoven 2:1
Harry van der Laan 10 10 Eindhoven 1988-1999 FC Den Haag 8:6, Dordrecht '90 1:2, FC Den Bosch 1:2
Bram Rontberg 10 10 Eindhoven 1982-1991 FC Den Haag 6:6, SC Cambuur 2:2, AZ 2:2
Dirk-Jan Derksen 10 11 FC Dordrecht 1998-2008 FC Zwolle 5:4, Fortuna Sittard 4:4, VVV-Venlo 1:3
Remco Boere 10 11 RBC 1983-1996 Vitesse 2:2, SC Cambuur 3:2, FC Den Haag 1:2, FC Zwolle 4:5
Hans Verhagen 10 11 De Volewijckers 1960-1970 Leeuwarden 1:2, Blauw-Wit 4:2, Vitesse 3:3, FC Den Bosch 2:4
Erik Tammer 10 11 Eindhoven 1990-2001 Excelsior 4:4, SC Heerenveen 2:2, Go Ahead Eagles 3:4, ADO Den Haag 1:1
Sjoerd Ars 10 11 FC Den Bosch 2008-2018 RBC Roosendaal 2:4, FC Zwolle 1:2, NEC 2:2, NAC Breda 4:2, De Graafschap 1:1
Robert Mhren 10 11 FC Dordrecht 2011-2022 FC Volendam 7:8, SC Cambuur 3:3
Robert Mhren 10 12 TOP Oss 2011-2022 FC Volendam 5:8, SC Cambuur 5:4
Sjoerd Ars 10 12 FC Oss 2005-2016 FC Omniworld 1:2, Go Ahead Eagles 2:3, RBC Roosendaal 4:4, NEC 1:1, NAC Breda 2:2
Sjoerd Ars 10 12 FC Dordrecht 2006-2016 Go Ahead Eagles 1:4, RBC Roosendaal 6:4, FC Zwolle 1:2, NAC Breda 2:2
Rini van Roon 10 12 Excelsior 1990-1997 Haarlem 2:2, AZ 3:4, Telstar 5:6
Sjaak Roggeveen 10 12 SC Heracles 1966-1979 Holland Sport 4:4, Excelsior 6:8
John Lammers 10 13 Telstar 1984-1999 RKC 3:5, NAC 5:6, RBC 2:2
Stefan Jansen 10 14 Haarlem 1993-2004 FC Den Bosch 4:6, Cambuur Leeuwarden 1:3, TOP Oss 5:5
Michel van Oostrum 10 14 TOP Oss 1991-2001 Emmen 6:13, Telstar 4:1
Sjoerd Ars 10 14 MVV Maastricht 2005-2018 FC Omniworld 2:2, Go Ahead Eagles 1:4, RBC Roosendaal 3:4, NEC 2:2, De Graafschap 2:2
Jack Tuyp 10 15 Go Ahead Eagles 2002-2016 FC Volendam
Lambert Kreekels 10 15 SC Veendam 1968-1979 Helmond Sport 7:10, FC Den Bosch 1:1, Eindhoven 2:4
John Mutsaers 10 16 Heracles Almelo 1991-2003 RBC 2:5, AZ 4:6, MVV 4:5
Michel van Oostrum 10 16 Stormvogels Telstar 1990-2002 Emmen
Roland Vroomans 10 16 BV Veendam 1985-1999 Eindhoven 9:14, Fortuna Sittard 1:2
Jan Bruin 10 16 Stormvogels Telstar 1994-2005 Cambuur Leeuwarden 7:10, FC Zwolle 2:5, FC Volendam 1:1
Jan Bruin 10 18 VVV-Venlo 1994-2007 Cambuur Leeuwarden 4:9, FC Zwolle 1:5, FC Volendam 2:2, Stormvogels Telstar 3:2
Michel van Oostrum 10 18 Helmond Sport 1985-2001 Telstar 1:3, Emmen 8:14, De Graafschap 1:1
Jan de Jonge 10 20 RBC 1984-1996 SC Heerenveen 2:8, Emmen 8:12
Jan Bruin 10 20 FC Emmen 1994-2008 Cambuur Leeuwarden 3:8, FC Zwolle 4:5, FC Volendam 1:3, Stormvogels Telstar 2:4
Sander Oostrom 10 20 Emmen 1987-2002 Stormvogels Telstar 9:18, Haarlem 1:2
Jan Bruin 10 21 Haarlem 1991-2008 Cambuur Leeuwarden 4:10, FC Zwolle 2:5, Stormvogels Telstar 4:6
Jan Bruin 10 21 FC Eindhoven 1994-2008 Cambuur Leeuwarden 6:9, FC Zwolle 1:6, Stormvogels Telstar 3:6
Jos Peltzer 10 21 Veendam 1974-1988 FC Den Bosch 1:6, SC Cambuur 9:15
Jan Bruin 10 22 TOP Oss 1994-2008 Cambuur Leeuwarden 3:8, FC Zwolle 3:6, FC Volendam 1:2, Stormvogels Telstar 3:6
Marnix Kolder 10 22 Helmond Sport 1997-2013 BV Veendam 7:18, Go Ahead Eagles 3:4
Marnix Kolder 10 23 FC Emmen 1998-2013 BV Veendam 8:19, Go Ahead Eagles 2:4
Jan Bruin 10 23 BV Veendam 1994-2008 Cambuur Leeuwarden 5:11, FC Zwolle 2:6, Stormvogels Telstar 3:6
Marnix Kolder 10 25 FC Eindhoven 1997-2013 BV Veendam 8:21, Go Ahead Eagles 2:4
101 Bennie Marcus 9 4 Roda Sport 1957-1959 HVC
Jack de Gier 9 4 Veendam 1990-1992 BVV Den Bosch 5:2, Cambuur Leeuwarden 4:2
Danny Koevermans 9 5 Haarlem 2002-2005 Sparta Rotterdam
Wim Zwarts 9 5 RCH 1956-1960 SHS
Chris Geutjes 9 6 RBC 1961-1967 Wageningen 3:2, NEC 6:4
Ralf Seuntjens 9 6 Fortuna Sittard 2014-2017 Telstar 4:2, VVV-Venlo 5:4
Henk Leusink 9 6 Veendam 1960-1965 Enschedese Boys
Dirk Roelfsema 9 7 RBC 1961-1968 Be Quick 1:1, SC Cambuur 8:6
Donny de Groot 9 7 FC Oss 2001-2014 FC Volendam 2:1, Emmen 5:2, De Graafschap 1:2, FC Eindhoven 1:2
Chris Geutjes 9 7 SHS 1960-1964 Wageningen 4:3, Elinkwijk 5:4
Herman Veenendaal 9 7 SC Heracles 1972-1977 Vitesse
Dick Tol 9 7 AGOVV 1956-1961 Volendam
Dick Tol 9 8 RBC 1957-1967 Volendam
Cees Schapendonk 9 8 De Graafschap 1977-1991 Eindhoven 6:4, RKC 1:2, NAC 2:2
Harry van der Laan 9 8 FC Den Bosch 1993-1998 FC Den Haag 6:4, Dordrecht '90 2:2, Cambuur Leeuwarden 1:2
Emiel van Eijkeren 9 8 Haarlem 1992-2002 ADO Den Haag
Eddy Bakker 9 8 DS '79 1976-1980 FC Groningen
Uğur Yıldırım 9 8 Cambuur Leeuwarden 2000-2004 Go Ahead Eagles
Jerry Taihuttu 9 8 Eindhoven 1992-1998 Helmond Sport 3:5, TOP Oss 6:3
Louis Burhenne 9 8 SC Amersfoort 1976-1981 FC Den Bosch 2:2, Helmond Sport 7:6
Robert Mhren 9 8 Jong Ajax 2013-2022 FC Volendam 8:5, SC Cambuur 1:3
Jan Bouman 9 9 Veendam 1959-1972 Fortuna Vlaardingen 8:7, Willem II 1:2
Erik Tammer 9 9 BV Veendam 1990-2001 Excelsior 4:3, SC Heerenveen 1:2, Go Ahead Eagles 3:3, ADO Den Haag 1:1
Erik Tammer 9 9 SC Heracles 1990-1998 Excelsior 3:4, SC Heerenveen 2:2, Go Ahead Eagles 4:3
Gerdo Hazelhekke 9 9 De Graafschap 1971-1980 FC Wageningen
Piet Buis 9 9 RBC 1957-1967 Alkmaar '54
Stefan Jansen 9 10 FC Dordrecht 1993-2004 FC Den Bosch 2:6, TOP Oss 7:4
Harry van der Laan 9 10 SC Heracles 1988-1998 FC Den Haag 5:5, Dordrecht '90 2:2, Cambuur Leeuwarden 2:3
Robert Mhren 9 10 Excelsior 2012-2022 FC Volendam 4:6, SC Cambuur 5:4
Gerdo Hazelhekke 9 11 SC Veendam 1971-1980 FC Wageningen
Gerdo Hazelhekke 9 11 Helmond Sport 1971-1980 FC Wageningen
Remco Boere 9 11 Helmond Sport 1981-1995 Excelsior 2:1, SC Cambuur 1:2, FC Den Haag 4:2, FC Zwolle 2:6
Martin Drent 9 11 ADO Den Haag 1993-2000 Emmen 6:9, FC Groningen 3:2
Rudy Metz 9 11 Helmond Sport 1980-1990 SC Veendam 3:4, SC Heracles 1:1, Emmen 3:5, SC Heerenveen 2:1
Dirk-Jan Derksen 9 11 Excelsior 1991-2009 BVV Den Bosch 1:2, Dordrecht '90 3:3, FC Zwolle 3:3, VVV-Venlo 1:1, Helmond Sport 1:2
Wasiu Taiwo 9 12 FC Dordrecht 2000-2007 MVV 5:6, AGOVV Apeldoorn 3:3, Fortuna Sittard 1:3
Sven Braken 9 12 Telstar 2010-2022 MVV Maastricht 1:6, Almere City FC 2:1, NEC 3:3, VVV-Venlo 3:2
Lambert Kreekels 9 13 SVV 1968-1979 Helmond Sport 6:8, FC Den Bosch 2:2, Eindhoven 1:3
Maurice Graef 9 13 Stormvogels Telstar 1989-2002 VVV
Wasiu Taiwo 9 14 BV Veendam 2000-2007 MVV 4:6, AGOVV Apeldoorn 1:4, Fortuna Sittard 4:4
Dirk-Jan Derksen 9 14 Helmond Sport 1995-2007 Dordrecht '90 2:3, FC Zwolle 3:4, Cambuur Leeuwarden 1:3, Emmen 1:2, VVV-Venlo 2:2
Sjoerd Ars 9 14 FC Eindhoven 2005-2015 FC Omniworld 1:2, Go Ahead Eagles 3:4, RBC Roosendaal 2:4, FC Zwolle 2:2, NEC 1:2
Dick Teunissen 9 14 FC Dordrecht 1967-1977 Elinkwijk 5:4, SC Amersfoort 4:10
Jan Bruin 9 15 MVV 1995-2008 Cambuur Leeuwarden 6:9, Stormvogels Telstar 3:6
Roy Hendriksen 9 15 FC Den Bosch 1991-2007 RBC 2:3, Eindhoven 3:3, Cambuur Leeuwarden 2:5, BV Veendam 1:1, Helmond Sport 1:3
Frank Weijers 9 15 Telstar 1990-2001 Helmond Sport 5:9, Eindhoven 2:4, RBC 2:2
Rudy Metz 9 15 De Graafschap 1978-1990 SC Cambuur 1:2, SC Veendam 2:5, Emmen 4:6, SC Heerenveen 2:2
Gerrie Voets 9 16 Eindhoven 1983-1993 RBC
Roy Hendriksen 9 17 Heracles Almelo 1991-2005 RBC 2:4, Eindhoven 4:3, BV Veendam 2:5, Helmond Sport 1:5
Bram Marbus 9 17 TOP Oss 1992-2005 Excelsior 2:6, Cambuur Leeuwarden 2:3, Go Ahead Eagles 5:8
Dirk-Jan Derksen 9 18 FC Eindhoven 1991-2008 BVV Den Bosch 1:2, Dordrecht '90 1:4, FC Zwolle 2:4, Emmen 2:2, Fortuna Sittard 1:3, VVV-Venlo 2:3
John Leeuwerik 9 20 Telstar 1979-1993 De Graafschap
Marnix Kolder 9 20 FC Dordrecht 1997-2011 BV Veendam 8:18, VVV-Venlo 1:2
Sander Oostrom 9 21 RBC Roosendaal 1987-2002 Stormvogels Telstar 8:18, Haarlem 1:3
155 Jan Bouman 8 4 Haarlem 1957-1962 Fortuna Vlaardingen
Davy Brouwers 8 4 Achilles '29 2013-2015 Helmond Sport 4:2, MVV Maastricht 4:2
Jan van Geen 8 4 Rigtersbleek 1956-1958 SHS
Wim de Kreek 8 4 Helmondia '55 1959-1961 DFC
Wout Schaft 8 4 Rigtersbleek 1958-1960 De Volewijckers
Leen van der Weel 8 5 FC Wageningen 1986-1990 DS '79
Dick Tol 8 5 Excelsior 1956-1965 Volendam
Joop Schuman 8 5 VSV 1959-1962 Heracles
Lex Rijnvis 8 6 De Volewijckers 1956-1965 ADO 4:2, DHC 4:4
Siem Tijm 8 6 Holland Sport 1965-1968 Alkmaar '54 6:4, AZ '67 2:2
Johnatan Opoku 8 6 RKC Waalwijk 2014-2017 FC Oss 4:2, VVV-Venlo 4:4
Folkert Velten 8 6 NEC 1988-1994 SC Heracles
Ivan Tsvetkov 8 6 FC Dordrecht 2000-2005 BV Veendam 7:4, Helmond Sport 1:2
Ivan Tsvetkov 8 6 TOP Oss 2000-2005 BV Veendam 6:4, Helmond Sport 2:2
Sandro Calabro 8 6 Almere City FC 2008-2015 VVV-Venlo 4:2, Sparta Rotterdam 3:3, RKC Waalwijk 1:1
Hilmi Mıhı 8 6 BV Veendam 2000-2006 FC Den Bosch 5:3, Eindhoven 1:1, De Graafschap 2:2
Berry Powel 8 6 AGOVV Apeldoorn 2003-2010 FC Den Bosch 3:2, De Graafschap 5:4
Donny de Groot 8 6 Almere City FC 2005-2014 De Graafschap 3:2, RKC Waalwijk 3:2, FC Eindhoven 2:2
Sandro Calabro 8 7 Go Ahead Eagles 2002-2013 ADO Den Haag 2:1, FC Volendam 1:1, Helmond Sport 3:3, VVV-Venlo 1:1, Sparta Rotterdam 1:1
Rowin van Zaanen 8 7 FC Emmen 2006-2012 FC Volendam 7:6, Willem II 1:1
Johan Voskamp 8 7 FC Oss 2009-2018 Helmond Sport 3:2, Sparta Rotterdam 1:2, RKC Waalwijk 4:3
Donny de Groot 8 7 FC Zwolle 2001-2012 FC Volendam 1:1, De Graafschap 3:2, RKC Waalwijk 3:2, Willem II 1:2
Cor van Galen 8 7 Eindhoven 1959-1966 DHC
Jeroen Boere 8 7 Emmen 1987-1992 De Graafschap 1:3, VVV 6:3, Go Ahead Eagles 1:1
Peter van Velzen 8 7 FC Wageningen 1984-1990 SVV 4:4, RKC 4:3
Bram Rontberg 8 7 SC Heracles 1982-1992 FC Den Haag 6:4, AZ 2:3
Robert van der Weert 8 8 Helmond Sport 1992-1998 TOP Oss 5:4, Fortuna Sittard 2:2, AZ 1:2
Rik Platvoet 8 8 Haarlem 1997-2006 Emmen 3:1, Heracles Almelo 3:5, VVV-Venlo 2:2
Erik Tammer 8 8 Emmen 1989-2001 AZ 1:1, Excelsior 5:3, Go Ahead Eagles 1:3, ADO Den Haag 1:1
Rick Hoogendorp 8 8 Haarlem 1994-2008 ADO Den Haag 2:4, Dordrecht '90 6:4
Huub Smeets 8 8 FC VVV 1979-1985 DS '79 2:4, Fortuna Sittard 3:2, FC Den Haag 3:2
Thomas Verheydt 8 8 TOP Oss 2015-2022 MVV Maastricht 3:3, Almere City FC 3:3, ADO Den Haag 2:2
Danny Schreurs 8 8 FC Volendam 2007-2012 Fortuna Sittard 2:3, FC Zwolle 5:4, Willem II 1:1
Robert Mhren 8 8 Jong PSV 2013-2022 FC Volendam 4:4, SC Cambuur 4:4
Kenneth Goudmijn 8 8 Go Ahead Eagles 1997-2002 Haarlem 4:4, Cambuur Leeuwarden 4:4
Guus Hoevenberg 8 9 SC Amersfoort 1967-1978 SC Heracles 5:7, De Graafschap 3:2
Anthony van den Hurk 8 9 Helmond Sport 2013-2020 FC Eindhoven 3:2, De Graafschap 2:3, MVV Maastricht 3:4
Anthony van den Hurk 8 9 Almere City FC 2014-2020 FC Eindhoven 3:3, De Graafschap 2:3, MVV Maastricht 3:3
Jurrie Koolhof 8 9 Eindhoven 1978-1994 Veendam 3:4, Vitesse 5:5
Dick Tol 8 9 DFC 1956-1967 Volendam
Marco Boogers 8 9 Haarlem 1998-2004 FC Volendam 1:2, FC Dordrecht 7:7
Gerdo Hazelhekke 8 9 Eindhoven 1971-1980 FC Wageningen
Ton Cornelissen 8 9 Helmond Sport 1986-1993 De Graafschap 1:2, NAC 5:6, Eindhoven 2:1
Michel van Oostrum 8 9 FC Volendam 1985-2002 Telstar 3:4, Emmen 5:5
Ronald Hoop 8 9 SC Heracles 1991-1996 Telstar 5:7, Dordrecht '90 3:2
Anne Evers 8 9 SC Amersfoort 1977-1982 DS '79
Robert van der Weert 8 9 Haarlem 1991-2003 FC Wageningen 1:1, TOP Oss 1:3, Fortuna Sittard 1:2, AZ 2:1, MVV 3:2
Herman Heskamp 8 9 SC Cambuur 1971-1976 PEC Zwolle 7:8, FC Groningen 1:1
Jan Fransz 8 9 SC Veendam 1962-1976 Holland Sport 6:5, Haarlem 2:4
Ton Cornelissen 8 10 Dordrecht '90 1984-1991 RKC 3:3, De Graafschap 2:2, NAC 3:5
Frans Janssen 8 10 Telstar 1983-1989 NEC
Huub Smeets 8 10 SVV 1977-1985 MVV 2:2, DS '79 3:4, Fortuna Sittard 2:2, FC Den Haag 1:2
Ralf Seuntjens 8 10 Jong Ajax 2013-2022 FC Den Bosch 1:2, VVV-Venlo 3:4, De Graafschap 2:3, NAC Breda 2:1
Serhat Ko 8 10 Telstar 2008-2014 FC Eindhoven 4:7, SC Cambuur 1:1, Helmond Sport 3:2
Paco van Moorsel 8 10 MVV Maastricht 2007-2020 FC Den Bosch 5:8, Sparta Rotterdam 3:2
Sandro Calabro 8 10 FC Eindhoven 2002-2013 ADO Den Haag 1:2, FC Volendam 1:1, Helmond Sport 2:3, VVV-Venlo 1:2, Sparta Rotterdam 3:2
Marc Hcher 8 11 FC Emmen 2007-2017 Helmond Sport 7:10, Willem II 1:1
Marcel van der Sloot 8 11 AGOVV Apeldoorn 2003-2012 FC Oss 7:8, FC Dordrecht 1:3
Jack Tuyp 8 11 SC Veendam 2002-2012 FC Volendam
Dion Esajas 8 11 Go Ahead Eagles 1998-2006 Haarlem 3:4, FC Volendam 3:3, FC Zwolle 2:4
Robert Mhren 8 11 FC Den Bosch 2011-2022 FC Volendam 4:8, SC Cambuur 4:3
Marco Boogers 8 11 FC Eindhoven 1986-2003 DS '79 3:2, FC Volendam 1:2, FC Dordrecht 4:7
John Lammers 8 11 FC Zwolle 1985-2000 RKC 2:2, NAC 3:6, RBC Roosendaal 3:3
Eddy Bakker 8 11 SVV 1976-1984 FC Groningen 7:7, SC Heerenveen 1:4
Peter Hofstede 8 11 Haarlem 1990-2003 De Graafschap 2:2, Helmond Sport 3:3, Emmen 2:4, ADO Den Haag 1:2
Maurice Graef 8 11 ADO Den Haag 1992-2002 VVV
Stefan Jansen 8 11 FC Eindhoven 1993-2004 FC Den Bosch 5:6, TOP Oss 3:5
Anne Evers 8 11 Veendam 1977-1991 DS '79 7:10, FC Wageningen 1:1
Edwin de Wijs 8 11 Emmen 1988-2002 NEC 1:1, TOP Oss 7:10
Pier Alma 8 11 Helmond Sport 1957-1971 Leeuwarden 5:6, SC Cambuur 3:5
Henk van Rooy 8 12 SC Amersfoort 1971-1979 Roda JC 3:4, Willem II 5:8
Bram Marbus 8 12 VVV-Venlo 1995-2005 Cambuur Leeuwarden 1:3, Go Ahead Eagles 7:9
Ren van den Brink 8 12 Excelsior 1987-1998 FC Wageningen 3:5, De Graafschap 2:5, Haarlem 3:2
Maurice Graef 8 12 Eindhoven 1989-2002 VVV
Peter Hofstede 8 12 Excelsior 1990-2002 De Graafschap 3:2, Helmond Sport 1:4, Emmen 2:4, ADO Den Haag 2:2
John Lammers 8 12 Emmen 1985-2000 RKC 2:3, NAC 4:5, RBC Roosendaal 2:4
Sjoerd Ars 8 12 AGOVV Apeldoorn 2005-2011 FC Omniworld 1:2, Go Ahead Eagles 1:4, RBC Roosendaal 2:4, FC Zwolle 4:2
Ralf Seuntjens 8 12 MVV Maastricht 2014-2022 Telstar 1:2, VVV-Venlo 4:4, De Graafschap 2:4, NAC Breda 1:2
Niki Leferink 8 12 Haarlem 1995-2008 Heracles Almelo 5:7, FC Emmen 3:5
Wessel van den Bosch 8 12 Helmond Sport 1975-1982 FC Den Bosch
Hans Ooft 8 12 SC Heracles 1968-1975 Veendam 2:4, SC Cambuur 4:7, Heerenveen 2:1
Cor Peitsman 8 13 SC Heerenveen 1977-1986 SVV 6:9, De Graafschap 1:2, Eindhoven 1:2
Cor Peitsman 8 13 Helmond Sport 1977-1986 SVV 6:9, Eindhoven 1:2, De Graafschap 1:2
John van Loenhout 8 13 TOP Oss 1996-2005 RBC Roosendaal 5:9, VVV-Venlo 3:4
Dick Teunissen 8 13 SVV 1967-1977 Elinkwijk 2:3, SC Amersfoort 6:10
Ruud ter Heide 8 13 MVV Maastricht 2005-2013 AGOVV Apeldoorn 3:5, SC Cambuur 1:3, FC Emmen 4:5
Ruud ter Heide 8 13 FC Eindhoven 2005-2013 AGOVV Apeldoorn 2:5, SC Cambuur 2:3, FC Emmen 4:5
Maurice Graef 8 13 RBC Roosendaal 1989-2002 VVV
Maurice Graef 8 13 Heracles Almelo 1989-2002 VVV
Peter Hofstede 8 13 Stormvogels Telstar 1990-2003 De Graafschap 2:2, Helmond Sport 1:3, Emmen 2:4, ADO Den Haag 3:4
Cees Lok 8 13 RBC 1984-1994 FC Wageningen 4:6, NEC 4:7
Wasiu Taiwo 8 13 Go Ahead Eagles 2000-2007 MVV 3:6, AGOVV Apeldoorn 1:4, Fortuna Sittard 4:3
Wasiu Taiwo 8 13 Cambuur Leeuwarden 2000-2007 MVV 5:6, AGOVV Apeldoorn 1:4, Fortuna Sittard 2:3
Koko Hoekstra 8 14 SVV 1968-1984 SC Cambuur
John Mutsaers 8 14 Eindhoven 1991-2002 RBC 3:4, AZ 4:6, MVV 1:4
Ren van den Brink 8 14 Telstar 1986-1998 FC Wageningen 3:6, De Graafschap 4:6, Haarlem 1:2
Rudy Metz 8 14 Dordrecht '90 1980-1991 SC Veendam 4:6, SC Heracles 1:2, Emmen 3:6
Michel van Oostrum 8 14 BV Veendam 1990-2000 Emmen 7:13, De Graafschap 1:1
Johan Voskamp 8 14 Telstar 2005-2018 Excelsior 1:2, RKC Waalwijk 2:5, Helmond Sport 1:2, Sparta Rotterdam 4:5
Ruud ter Heide 8 14 FC Den Bosch 2005-2013 AGOVV Apeldoorn 3:6, SC Cambuur 1:2, FC Emmen 3:5, FC Zwolle 1:1
Sjoerd Ars 8 14 Telstar 2005-2016 FC Omniworld 2:2, Go Ahead Eagles 1:4, RBC Roosendaal 2:4, FC Zwolle 2:2, NAC Breda 1:2
Folkert Velten 8 15 AZ 1988-1998 SC Heracles
Marnix Kolder 8 15 VVV-Venlo 1997-2016 BV Veendam 7:14, FC Emmen 1:1
Michel van Oostrum 8 15 ADO Den Haag 1985-2002 Telstar 1:2, Emmen 7:13
Eddy Bosman 8 15 SC Amersfoort 1973-1982 SC Heerenveen
Koko Hoekstra 8 16 FC Den Bosch 1968-1983 SC Cambuur 3:8, FC Groningen 1:2, PEC Zwolle 2:4, SC Heerenveen 2:2
Jack Tuyp 8 16 FC Den Bosch 2002-2017 FC Volendam
Jack Tuyp 8 17 FC Dordrecht 2002-2017 FC Volendam
Jack Tuyp 8 17 Helmond Sport 2002-2017 FC Volendam
Eddy Bosman 8 17 SVV 1974-1987 SC Heerenveen
Hans Zuidersma 8 17 SC Veendam 1971-1982 Roda JC 1:4, Fortuna Sittard 7:13
Michel van Oostrum 8 18 FC Zwolle 1990-2002 Emmen 7:17, Cambuur Leeuwarden 1:1
Hendrie Krzen 8 19 BV Veendam 1980-2000 SC Heracles 4:10, AZ 1:1, Go Ahead Eagles 3:8
Roland Vroomans 8 19 RBC 1985-1999 Eindhoven
Marnix Kolder 8 20 FC Oss 1998-2016 BV Veendam 4:14, Go Ahead Eagles 3:4, FC Emmen 1:2
NB: deze ranglijst bevat alleen de top250
Top