bijgewerkt t/m
20 nov 2022
eerste divisie
ranglijsten aller tijden
10.717 spelers
23.034 wedstrijden
70.815 doelpunten
546.845 wedstrijd-spelers
spelersranglijst: seizoenen
 van  t/m  club  wie  nationaliteit
data is niet compleet: van 3.162 wedstrijden tussen 1956/1957 en 1967/1968 ontbreken 33.601 basisplaatsen (6,63%)
    aantal eerstelaatsteclubs
1 Henk de Groot 17 1966/1967 1982/1983 SC Cambuur
2 Henk Bloemers 16 1964/1965 1983/1984 Eindhoven
  Leen Warnaar 16 1966/1967 1984/1985 SVV 13, Eindhoven 3
  Ren Kolmschot 16 1986/1987 2002/2003 Heracles Almelo
  Joseph Oosting 16 1988/1989 2005/2006 FC Emmen 11, BV Veendam 5
  Peter van der Vlag 16 1998/1999 2013/2014 BV Veendam 7, Go Ahead Eagles 2, SC Cambuur 5, FC Emmen 2
  Marnix Kolder 16 1997/1998 2015/2016 BV Veendam 12, VVV-Venlo 1, Go Ahead Eagles 2, FC Emmen 1
8 Albert van der Sleen 15 1984/1985 1999/2000 Eindhoven
  Roland Vroomans 15 1985/1986 2000/2001 Eindhoven 12, Fortuna Sittard 2, Helmond Sport 2
  Rick Slor 15 1989/1990 2005/2006 BV Veendam 12, Emmen 3
  John Laponder 15 1990/1991 2005/2006 FC Den Bosch 6, FC Eindhoven 10
  Armand MacAndrew 15 1991/1992 2005/2006 BV Veendam
  Roy Hendriksen 15 1991/1992 2006/2007 RBC 3, Eindhoven 2, Cambuur Leeuwarden 3, BV Veendam 3, Helmond Sport 5
  Jan Bruin 15 1991/1992 2007/2008 Cambuur Leeuwarden 8, FC Zwolle 3, FC Volendam 2, Stormvogels Telstar 3
  Dirk-Jan Derksen 15 1990/1991 2008/2009 BVV Den Bosch 2, Dordrecht '90 3, FC Zwolle 2, Cambuur Leeuwarden 2, Emmen 1, Fortuna Sittard 2, VVV-Venlo 2, Helmond Sport 1
  Anthony Correia  SUR 15 2001/2002 2015/2016 Telstar
  Frank Korpershoek 15 2006/2007 2020/2021 Telstar
18 Hans van der Pluijm 14 1967/1968 1982/1983 FC Den Bosch
  Bert Wierenga 14 1969/1970 1982/1983 SC Veendam
  Koko Hoekstra 14 1968/1969 1984/1985 SC Cambuur 10, FC Groningen 1, PEC Zwolle 2, SC Heerenveen 1
  Hiddo Reijs 14 1971/1972 1985/1986 Fortuna Vlaardingen 3, SC Heerenveen 9, SC Veendam 2
  Jos Peltzer 14 1973/1974 1987/1988 FC Den Bosch 4, SC Cambuur 10
  Ben Haverkort 14 1981/1982 1994/1995 Telstar 4, SC Cambuur 4, Emmen 6
  Michel van Oostrum 14 1985/1986 2001/2002 Telstar 3, Emmen 10, De Graafschap 1, Cambuur Leeuwarden 1
  Patrick Hobbelen 14 1992/1993 2006/2007 Eindhoven 5, FC Den Bosch 3, BV Veendam 1, Helmond Sport 6
  Niki Leferink 14 1994/1995 2007/2008 Heracles Almelo 5, VVV 2, Go Ahead Eagles 3, FC Emmen 4
  Misha Salden 14 1993/1994 2008/2009 Haarlem 5, FC Volendam 4, Telstar 5
  Leon Kantelberg  ANT 14 1997/1998 2011/2012 Helmond Sport 4, FC Groningen 2, Stormvogels Telstar 2, VVV-Venlo 3, FC Eindhoven 3
  Sjoerd Winkens 14 2000/2001 2013/2014 MVV Maastricht 12, Helmond Sport 2
  Niels Fleuren 14 2003/2004 2021/2022 VVV-Venlo 8, FC Emmen 1, TOP Oss 5
  Jens van Son 14 2007/2008 2021/2022 FC Eindhoven 9, Sparta Rotterdam 1, Fortuna Sittard 1, FC Den Bosch 3
32 Frans Roemgens 13 1962/1963 1978/1979 Roda JC 1, Willem II 5, Fortuna SC 7
  Andr Brouwer 13 1972/1973 1984/1985 SC Veendam
  Zeger Tollenaar 13 1972/1973 1986/1987 FC Wageningen
  Johan Groote 13 1975/1976 1987/1988 SC Cambuur
  Rudy Metz 13 1977/1978 1990/1991 SC Cambuur 3, SC Veendam 4, SC Heracles 1, Emmen 4, SC Heerenveen 1
  Dick Bults 13 1978/1979 1991/1992 FC Groningen 2, SC Cambuur 9, BVV Den Bosch 2
  John Leeuwerik 13 1979/1980 1993/1994 De Graafschap
  Pascal Maas 13 1981/1982 1993/1994 Eindhoven
  Jan Nederburgh 13 1978/1979 1997/1998 Telstar 10, FC Den Haag 1, AZ 2
  Jan Oosterhuis 13 1983/1984 1999/2000 FC Wageningen 8, De Graafschap 2, Haarlem 3
  Gerrie Schaap 13 1985/1986 1999/2000 Telstar 2, Emmen 3, SC Heerenveen 2, TOP Oss 2, FC Den Bosch 3, VVV 1
  Marcel van Helmond 13 1985/1986 1999/2000 NAC 4, Eindhoven 2, FC Den Bosch 6, RBC Roosendaal 1
  Marco Waslander 13 1988/1989 2000/2001 SC Heracles 8, Go Ahead Eagles 5
  Eric Hellemons 13 1988/1989 2001/2002 RBC Roosendaal
  Dirk Heesen 13 1989/1990 2001/2002 FC Wageningen 3, ADO Den Haag 6, TOP Oss 4
  Maurice Verberne 13 1992/1993 2004/2005 Helmond Sport 3, FC Den Bosch 1, RBC Roosendaal 4, TOP Oss 1, ADO Den Haag 2, MVV 2
  Dragan Thijssens 13 1992/1993 2004/2005 FC Eindhoven
  Richard van Gils 13 1993/1994 2005/2006 RBC 4, FC Eindhoven 7, Helmond Sport 2
  Peter Uneken 13 1993/1994 2008/2009 Emmen 6, FC Den Bosch 5, Helmond Sport 2
  Michel Kruijer 13 1996/1997 2008/2009 Telstar 3, Excelsior 3, Go Ahead Eagles 2, MVV 2, Haarlem 3
  Gerard Wiekens 13 1990/1991 2009/2010 BV Veendam
  Albert van der Haar 13 1994/1995 2010/2011 FC Zwolle
  Sjors Verdellen 13 1999/2000 2013/2014 VVV-Venlo 9, MVV Maastricht 4
  Sjaak Lettinga 13 2001/2002 2013/2014 Telstar 9, FC Volendam 1, Helmond Sport 4
  Juanito Sequeira 13 2003/2004 2016/2017 Excelsior 3, FC Dordrecht 5, Helmond Sport 4, Achilles '29 1
  Guus Joppen 13 2007/2008 2022/2023 Helmond Sport 7, VVV-Venlo 2, NEC 2, Roda JC Kerkrade 2
  Toine van Huizen 13 2010/2011 2022/2023 Telstar 7, Sparta Rotterdam 2, De Graafschap 2, FC Dordrecht 2
  Joeri Schroijen 13 2010/2011 2022/2023 Fortuna Sittard 5, VVV-Venlo 3, MVV Maastricht 5, Willem II 1
60 Nico van Diessen 12 1957/1958 1968/1969 Eindhoven
  Hans Roordink 12 1961/1962 1973/1974 Enschedese Boys 4, Heracles 8
  Serry Nieuwhoff 12 1967/1968 1979/1980 Elinkwijk 3, SC Amersfoort 9
  Ton Beekmans 12 1969/1970 1980/1981 Helmond Sport
  Huub Pfennings 12 1970/1971 1981/1982 Fortuna Sittard
  Jan Korte 12 1972/1973 1985/1986 SC Veendam
  Hans Erkelens 12 1973/1974 1988/1989 FC Dordrecht 2, SC Cambuur 10
  Henk Salari 12 1977/1978 1988/1989 SVV
  Albert Jurgens 12 1983/1984 1995/1996 RBC
  Jan de Jonge 12 1984/1985 1995/1996 SC Heerenveen 5, Emmen 7
  Ren Panhuis 12 1985/1986 1996/1997 Telstar 7, Cambuur Leeuwarden 3, AZ 4
  Berry Arends 12 1986/1987 1997/1998 NEC 3, Helmond Sport 2, TOP Oss 7
  Cor Lems 12 1980/1981 1998/1999 DS '79 5, ADO Den Haag 3, Dordrecht '90 5
  Arjan Magielse 12 1987/1988 1998/1999 RBC 10, Excelsior 2
  John Roox 12 1983/1984 2001/2002 VVV 8, Excelsior 1, Helmond Sport 4
  Carlo l'Ami 12 1987/1988 2001/2002 Excelsior 6, SVV 1, Dordrecht '90 1, SC Heracles 1, Cambuur Leeuwarden 1, Telstar 2
  Sander Oostrom 12 1987/1988 2001/2002 Stormvogels Telstar 10, Haarlem 2
  Dick Kooijman 12 1993/1994 2006/2007 SC Heracles 1, AZ 2, Emmen 3, Go Ahead Eagles 4, De Graafschap 1, AGOVV Apeldoorn 1
  Lesmond Prinsen 12 1994/1995 2006/2007 BV Veendam 8, FC Emmen 3, FC Omniworld 1
  Remco Heerkens 12 1994/1995 2007/2008 Excelsior 5, RBC Roosendaal 2, ADO Den Haag 2, FC Dordrecht 2, FC Omniworld 2
  Martin Reynders 12 1989/1990 2008/2009 FC Zwolle 11, BV Veendam 1
  Peter van den Berg 12 1989/1990 2008/2009 Excelsior 6, Cambuur Leeuwarden 2, AZ 1, FC Den Bosch 3
  Gijs Cales 12 1995/1996 2008/2009 RBC Roosendaal 6, ADO Den Haag 1, VVV-Venlo 1, FC Den Bosch 2, AGOVV Apeldoorn 2
  Mark Zegers 12 1995/1996 2008/2009 Excelsior 4, Helmond Sport 5, FC Emmen 1, FC Omniworld 2
  Erwin Buurmeijer 12 1997/1998 2009/2010 BV Veendam 12, FC Emmen 1
  Melvin Holwijn 12 1998/1999 2011/2012 Telstar 10, Cambuur Leeuwarden 2
  Gerry Koning 12 1998/1999 2013/2014 FC Volendam 9, Excelsior 1, RBC Roosendaal 2
  Marcel van der Sloot 12 2001/2002 2013/2014 RBC Roosendaal 2, FC Oss 7, FC Dordrecht 4
  Edwin Linssen 12 1998/1999 2014/2015 VVV-Venlo 8, Helmond Sport 1, Fortuna Sittard 1, De Graafschap 2
  Paul Beekmans 12 2002/2003 2015/2016 FC Den Bosch 6, SC Cambuur 3, Almere City FC 1, FC Eindhoven 2
  Tom Daemen 12 2002/2003 2015/2016 Fortuna Sittard 4, MVV Maastricht 6, NEC 1, Go Ahead Eagles 1
  Ivo Rossen 12 2003/2004 2016/2017 FC Dordrecht 1, Go Ahead Eagles 1, FC Zwolle 2, FC Den Bosch 2, FC Eindhoven 6
  Roel van de Sande 12 2005/2006 2017/2018 FC Eindhoven 2, FC Oss 7, Helmond Sport 2, RKC Waalwijk 1
  Anco Jansen 12 2005/2006 2020/2021 FC Zwolle 3, SC Cambuur 1, SC Veendam 3, De Graafschap 2, Roda JC Kerkrade 1, FC Emmen 1, NAC Breda 1
  Ralf Seuntjens 12 2008/2009 2021/2022 RBC Roosendaal 3, FC Den Bosch 3, Telstar 1, VVV-Venlo 2, De Graafschap 2, NAC Breda 1
  Danny Verbeek 12 2008/2009 2022/2023 FC Den Bosch 8, NAC Breda 2, De Graafschap 2
  Niek Vossebelt 12 2009/2010 2022/2023 FC Zwolle 1, Willem II 2, FC Emmen 1, FC Den Bosch 3, Almere City FC 2, Roda JC Kerkrade 3
  Sven Braken 12 2010/2011 2022/2023 MVV Maastricht 5, Almere City FC 2, NEC 3, VVV-Venlo 2
  Lorenzo Piqu 12 2011/2012 2022/2023 FC Volendam 1, TOP Oss 11
99 Adri Roks 11 1957/1958 1967/1968 RBC
  Henk van de Ven 11 1957/1958 1968/1969 RBC
  Pier Alma 11 1957/1958 1970/1971 Leeuwarden 5, SC Cambuur 6
  Jan van Sluijsdam 11 1958/1959 1972/1973 FC Dordrecht
  Joop Oomens 11 1959/1960 1972/1973 Eindhoven 8, Elinkwijk 1, Helmond Sport 2
  Christ van Lint 11 1962/1963 1973/1974 Eindhoven 6, Helmond Sport 5
  Don van Riel 11 1963/1964 1975/1976 Willem II
  Gerrie van Melis 11 1968/1969 1978/1979 Helmond Sport
  Frits van der Klift 11 1968/1969 1979/1980 FC Wageningen 6, SC Amersfoort 5
  Johan Vlietstra 11 1968/1969 1980/1981 SC Cambuur 5, SC Veendam 3, SC Amersfoort 3
  Joop Titaley 11 1969/1970 1980/1981 Fortuna Sittard
  Jaap de Blaauw 11 1970/1971 1980/1981 Wageningen 1, Veendam 1, De Graafschap 1, SC Cambuur 5, SC Heerenveen 3
  Frans Struis 11 1968/1969 1981/1982 FC Dordrecht 7, Excelsior 4
  Ton van Loon 11 1971/1972 1981/1982 SC Amersfoort
  Rinus Steenbergen 11 1971/1972 1981/1982 SVV
  Cees van den Berg 11 1967/1968 1982/1983 Velox 1, Willem II 5, FC Wageningen 5
  Ab van Oorschot 11 1971/1972 1982/1983 DS '79 8, Telstar 3
  Henk Oosterwold 11 1970/1971 1983/1984 GVAV 1, FC Groningen 5, SC Veendam 5
  Claus Roosenburg 11 1973/1974 1983/1984 SC Cambuur
  Eus van Vijfeijken 11 1972/1973 1984/1985 FC Wageningen
  Chris Bruinen 11 1972/1973 1985/1986 Eindhoven
  Peter van der Ley 11 1973/1974 1985/1986 FC Den Bosch 3, FC Wageningen 8
  Teun Kist 11 1970/1971 1986/1987 SC Heerenveen
  Eddy Bosman 11 1973/1974 1986/1987 SC Heerenveen
  Johan Tukker 11 1975/1976 1990/1991 SC Cambuur 4, PEC Zwolle 1, FC Groningen 1, SC Heracles 3, SC Heerenveen 1, Veendam 1
  Roel Smand 11 1980/1981 1990/1991 Vitesse 7, Emmen 4
  Chris van den Dungen 11 1977/1978 1993/1994 FC Den Bosch 4, Vitesse 2, Helmond Sport 2, TOP Oss 3
  Gerrie Voets 11 1983/1984 1993/1994 RBC
  Hans Meeuwsen 11 1984/1985 1996/1997 Helmond Sport
  Ger Schuman 11 1987/1988 1998/1999 MVV 1, Helmond Sport 7, FC Den Bosch 1, Eindhoven 3
  Richard Vennema 11 1988/1989 1998/1999 SC Heracles 6, BV Veendam 5
  Hendrie Krzen 11 1980/1981 1999/2000 SC Heracles 7, AZ 1, Go Ahead Eagles 4
  Frank Lukassen 11 1986/1987 2000/2001 De Graafschap 8, Heracles Almelo 3
  Raymond Koopman 11 1988/1989 2000/2001 FC Wageningen 1, TOP Oss 10
  Jan van Raalte 11 1989/1990 2000/2001 FC Zwolle 4, Cambuur Leeuwarden 1, Emmen 4, VVV 2
  Max de Jong 11 1990/1991 2000/2001 Telstar 3, Haarlem 1, ADO Den Haag 6, FC Den Bosch 1
  Jan Martens 11 1990/1991 2000/2001 Helmond Sport 6, Eindhoven 3, VVV 2
  Alfons Arts 11 1986/1987 2002/2003 MVV 2, Go Ahead Eagles 2, Emmen 7
  Dennis den Turk 11 1988/1989 2002/2003 AZ 9, ADO Den Haag 2
  Johan Abma 11 1988/1989 2002/2003 Cambuur Leeuwarden
  Marc Verzijlberg 11 1992/1993 2002/2003 Haarlem 9, Stormvogels Telstar 2
  Marco Meyer 11 1992/1993 2002/2003 ADO Den Haag
  Dennis Iliohan 11 1990/1991 2004/2005 Haarlem 3, ADO Den Haag 4, Emmen 1, TOP Oss 3
  Jurgen Streppel 11 1990/1991 2004/2005 Helmond Sport 10, Telstar 1
  Egbert Darwinkel 11 1991/1992 2004/2005 BV Veendam 9, FC Groningen 2
  Sander van Huijksloot 11 1994/1995 2004/2005 FC Eindhoven
  Bert Zuurman 11 1992/1993 2005/2006 SC Heracles 1, Veendam 4, Eindhoven 2, Emmen 2, FC Zwolle 2, TOP Oss 1
  Remco Schol 11 1993/1994 2005/2006 Helmond Sport 3, VVV 3, FC Zwolle 5
  Mischa Rook 11 1993/1994 2006/2007 Dordrecht '90 5, Cambuur Leeuwarden 1, TOP Oss 5
  Jan Michels 11 1990/1991 2007/2008 FC Zwolle 2, Go Ahead Eagles 2, FC Den Bosch 4, Sparta Rotterdam 1, AGOVV Apeldoorn 2
  Marinus Dijkhuizen 11 1994/1995 2007/2008 Excelsior 3, SC Cambuur Leeuwarden 4, Emmen 1, TOP Oss 3
  Mirano Carrilho 11 1995/1996 2007/2008 Haarlem 5, ADO Den Haag 2, FC Dordrecht 1, AGOVV Apeldoorn 3
  Arturo ten Heuvel 11 1997/1998 2007/2008 Haarlem 5, FC Volendam 4, FC Den Bosch 2
  Roy Stroeve 11 1994/1995 2009/2010 FC Emmen 9, Heracles Almelo 1, ADO Den Haag 1
  Rudy Jansen 11 1998/1999 2010/2011 Heracles Almelo 7, SC Cambuur 4, FC Zwolle 1
  Paul Mulders 11 2000/2001 2010/2011 Haarlem 5, Cambuur Leeuwarden 2, FC Omniworld 2, AGOVV Apeldoorn 2
  Richard van Heulen 11 2000/2001 2010/2011 Telstar 9, Almere City FC 2
  Dominique van Dijk 11 1998/1999 2011/2012 FC Groningen 2, Cambuur Leeuwarden 4, Go Ahead Eagles 2, FC Volendam 3
  Fabio Caracciolo  BEL 11 2001/2002 2011/2012 MVV Maastricht 7, FC Eindhoven 2, FC Den Bosch 1, Fortuna Sittard 1
  Bart van Muyen 11 2002/2003 2012/2013 FC Dordrecht 9, FC Oss 2
  Rein Baart 11 1996/1997 2013/2014 FC Oss 3, VVV-Venlo 5, Fortuna Sittard 3
  Yoann de Boer  FRA 11 2003/2004 2013/2014 FC Eindhoven 5, FC Den Bosch 2, Fortuna Sittard 5
  Charles Kazlauskas  USA 11 2003/2004 2014/2015 Fortuna Sittard 1, TOP Oss 4, Helmond Sport 6
  Justin Tahapary 11 2004/2005 2014/2015 FC Eindhoven 8, FC Den Bosch 3
  Alair Cruz Vicente  BRA 11 2004/2005 2014/2015 FC Volendam 2, SC Veendam 6, Sparta Rotterdam 1, FC Den Bosch 1, Telstar 1
  Mark Veldmate 11 2004/2005 2014/2015 FC Emmen 3, BV Veendam 2, Helmond Sport 2, Sparta Rotterdam 1, MVV Maastricht 3
  Cor Varkevisser 11 2001/2002 2015/2016 Excelsior 3, VVV-Venlo 2, Telstar 6
  Raymond Fafiani 11 2005/2006 2015/2016 FC Zwolle 1, Telstar 6, FC Volendam 3, Fortuna Sittard 1
  Jack Tuyp 11 2002/2003 2016/2017 FC Volendam 10, Helmond Sport 1
  Sjoerd Ars 11 2003/2004 2017/2018 De Graafschap 2, FC Omniworld 1, Go Ahead Eagles 2, RBC Roosendaal 2, FC Zwolle 1, NEC 1, NAC Breda 1, Fortuna Sittard 1
  Henny Schilder 11 2006/2007 2017/2018 FC Volendam
  Paco van Moorsel 11 2006/2007 2020/2021 FC Den Bosch 8, NEC 1, Sparta Rotterdam 1, Go Ahead Eagles 1
  Tom Overtoom 11 2011/2012 2022/2023 Sparta Rotterdam 1, FC Volendam 2, FC Emmen 1, Almere City FC 2, NEC 2, Telstar 3
  Tim Receveur 11 2011/2012 2022/2023 AGOVV Apeldoorn 1, Almere City FC 8, VVV-Venlo 1, De Graafschap 1
173 Wim Visser 10 1956/1957 1965/1966 Excelsior 9, Holland Sport 1
  Louis Corpeleijn 10 1956/1957 1966/1967 Excelsior 9, SVV 1
  Dirk de Ruiter 10 1956/1957 1968/1969 De Volewijckers
  Nico Kesselaar 10 1957/1958 1969/1970 Alkmaar '54 7, Haarlem 2, Vitesse 1
  Wim van Helvoort 10 1958/1959 1970/1971 BVV 5, FC Den Bosch 5
  Daan Netten 10 1958/1959 1970/1971 BVV 5, FC Den Bosch 5
  Jan Bouman 10 1956/1957 1971/1972 Fortuna Vlaardingen 9, Willem II 1
  Piet Boogaard 10 1957/1958 1971/1972 De Volewijckers
  Wim van Kessel 10 1960/1961 1971/1972 Eindhoven
  Ruud Maas 10 1957/1958 1972/1973 HVC
  Chris de Vries 10 1960/1961 1972/1973 RBC 2, Excelsior 1, Vitesse 5, De Graafschap 2
  Hendrik Schalks 10 1961/1962 1974/1975 Eindhoven
  Rienk Onsman 10 1965/1966 1974/1975 SC Cambuur
  Ger Robbemond 10 1960/1961 1975/1976 FC Vlaardingen
  Jan Fransz 10 1961/1962 1975/1976 Holland Sport 4, RCH 2, Haarlem 2, Blauw-Wit 2
  Jos Manders 10 1965/1966 1975/1976 Eindhoven 4, Helmond Sport 6
  Hemmo Kerkhof 10 1963/1964 1976/1977 SC Veendam
  Ben Hofs 10 1966/1967 1976/1977 Vitesse
  Willem Spindelaar 10 1967/1968 1976/1977 SC Cambuur 8, SC Veendam 2
  Cor Stolzenbach 10 1967/1968 1976/1977 Willem II
  Peter Eikelenboom 10 1969/1970 1979/1980 FC Vlaardingen
  Wim Mulder 10 1970/1971 1979/1980 SVV
  Jos Zoetmulder 10 1971/1972 1980/1981 SVV
  Henny van de Ven 10 1972/1973 1981/1982 Helmond Sport
  Wim 'Ballap' Kwakman 10 1969/1970 1982/1983 FC Volendam
  Martin Breuer 10 1973/1974 1982/1983 FC Dordrecht 3, Willem II 1, FC Den Bosch 6
  Henk van der Vlag 10 1971/1972 1983/1984 SC Cambuur 7, SC Veendam 3
  Wim Swart 10 1974/1975 1983/1984 SC Veendam
  Bert Prijs 10 1974/1975 1983/1984 SC Heracles
  Johann Krol 10 1975/1976 1985/1986 SC Veendam 10, SC Heracles 1
  Gerrie Schouwenaar 10 1976/1977 1985/1986 SC Cambuur
  Cees Jonkers 10 1977/1978 1986/1987 Eindhoven
  Rob Poell 10 1977/1978 1987/1988 SC Heracles
  Koos Kuut 10 1978/1979 1987/1988 Telstar
  Peter Gerards 10 1974/1975 1989/1990 PEC Zwolle 3, MVV 1, RKC 4, SVV 1, De Graafschap 1
  Tjapko Teuben 10 1984/1985 1993/1994 Helmond Sport 5, Eindhoven 5
  Ron de Roode 10 1982/1983 1994/1995 FC Den Haag 5, Telstar 5
  Ton Cornelissen 10 1983/1984 1994/1995 NAC 5, RKC 2, De Graafschap 1, Eindhoven 1, RBC 1
  Hans Kraay 10 1983/1984 1995/1996 NAC 1, RKC 1, Helmond Sport 2, Eindhoven 4, De Graafschap 1, Telstar 2, FC Den Bosch 1
  Christol van Campenhout 10 1985/1986 1995/1996 NAC 1, RBC 7, De Graafschap 1, SC Heracles 1
  Pascal van Corstanje 10 1987/1988 1996/1997 Helmond Sport 1, Eindhoven 9
  Ton Pronk 10 1987/1988 1996/1997 Excelsior 6, FC Den Bosch 1, Telstar 1, Haarlem 2
  Klaas Vink 10 1987/1988 1996/1997 Excelsior 2, FC Wageningen 3, De Graafschap 2, SC Heracles 4
  Walter Smak 10 1987/1988 1996/1997 Telstar 9, Cambuur Leeuwarden 1
  Peter Remie 10 1985/1986 1997/1998 NAC 8, Eindhoven 1, RBC 1
  Folkert Velten 10 1988/1989 1997/1998 SC Heracles
  Lowie van Schijndel 10 1986/1987 1998/1999 Helmond Sport 1, SC Heracles 1, BVV Den Bosch 2, De Graafschap 3, MVV 1, ADO Den Haag 1, TOP Oss 1
  Maurice Rayer 10 1989/1990 1999/2000 VVV 8, Telstar 1, Fortuna Sittard 1, Excelsior 1
  Henk Timmer 10 1989/1990 1999/2000 FC Zwolle
  Harry Sinkgraven 10 1990/1991 2000/2001 Cambuur Leeuwarden 2, FC Zwolle 8
  Brian Tevreden 10 1990/1991 2001/2002 Haarlem 1, Stormvogels Telstar 8, Cambuur Leeuwarden 1
  Martin Cruijff 10 1992/1993 2001/2002 Haarlem 3, Telstar 3, TOP Oss 4
  Alami Ahannach  MAR 10 1992/1993 2002/2003 Telstar 5, MVV 1, Emmen 4
  Erik Stock  NOR 10 1991/1992 2003/2004 NEC 3, TOP Oss 2, Helmond Sport 4, VVV-Venlo 1
  Ren Grotenhuis 10 1989/1990 2004/2005 FC Zwolle 3, Go Ahead Eagles 7
  Silvan Inia 10 1991/1992 2004/2005 AZ 5, FC Volendam 1, Stormvogels Telstar 3, Emmen 1
  Bram Marbus 10 1992/1993 2004/2005 Excelsior 3, Cambuur Leeuwarden 2, Go Ahead Eagles 5
  Erwin Leurink 10 1994/1995 2004/2005 Heracles Almelo 8, Emmen 3
  Dennis van Es 10 1995/1996 2004/2005 Helmond Sport
  Chima Onyeike 10 1995/1996 2004/2005 Haarlem 3, FC Dordrecht 3, Excelsior 2, VVV 1, TOP Oss 1, Cambuur Leeuwarden 1
  Damin Hertog 10 1994/1995 2005/2006 Excelsior 7, RBC Roosendaal 2, De Graafschap 1
  Martin Drent 10 1992/1993 2006/2007 BV Veendam 3, Emmen 6, FC Groningen 1
  Stefan Jansen 10 1993/1994 2006/2007 FC Den Bosch 4, Cambuur Leeuwarden 2, TOP Oss 3, FC Zwolle 2
  Ronald Dassen 10 1994/1995 2006/2007 Fortuna Sittard 4, Helmond Sport 6
  Ekrem Kahya 10 1996/1997 2006/2007 ADO Den Haag 6, Go Ahead Eagles 1, FC Dordrecht 2, VVV-Venlo 1
  Danil Rijaard 10 1995/1996 2007/2008 Excelsior 8, ADO Den Haag 2
  Rik Platvoet 10 1996/1997 2007/2008 MVV 1, Emmen 1, Heracles Almelo 4, VVV-Venlo 3, Go Ahead Eagles 1
  Leon van Dalen 10 1998/1999 2007/2008 FC Dordrecht 5, TOP Oss 5
  John van Loenhout 10 1996/1997 2008/2009 RBC Roosendaal 5, VVV-Venlo 2, De Graafschap 2, FC Dordrecht 1
  Koen Brack 10 1999/2000 2008/2009 Go Ahead Eagles 5, SC Cambuur 5
  Bernard Hofstede 10 1999/2000 2010/2011 VVV-Venlo 6, FC Volendam 3, Fortuna Sittard 1
  Guus de Vries 10 2000/2001 2010/2011 BV Veendam 7, FC Emmen 3
  Mark Bevaart 10 2001/2002 2010/2011 FC Dordrecht 5, FC Emmen 3, Almere City FC 2
  Arne Slot 10 1995/1996 2011/2012 FC Zwolle
  Dennis van der Ree 10 1999/2000 2011/2012 NAC 1, AGOVV Apeldoorn 5, SC Cambuur 4
  Cecilio Lopes  CPV 10 1999/2000 2011/2012 Excelsior 4, FC Dordrecht 5, FC Zwolle 1
  Danny Guijt 10 2000/2001 2011/2012 TOP Oss 4, RBC Roosendaal 2, SC Cambuur 3, Willem II 1
  Angelo Cijntje  CUW 10 2002/2003 2011/2012 SC Veendam
  Moussa Kalisse 10 2003/2004 2013/2014 Sparta Rotterdam 2, FC Dordrecht 7, Excelsior 2
  Danny Wintjens 10 2001/2002 2014/2015 MVV 4, VVV-Venlo 3, Fortuna Sittard 3, Jong PSV 1
  Robert van Boxel 10 2004/2005 2014/2015 AGOVV Apeldoorn 2, MVV 3, SC Cambuur 3, Sparta Rotterdam 2
  Ramon Voorn 10 2005/2006 2014/2015 MVV 2, Fortuna Sittard 8, VVV-Venlo 1
  Emrullah Gven  BEL 10 2004/2005 2016/2017 Fortuna Sittard 4, FC Oss 2, Helmond Sport 2, MVV Maastricht 2
  Diederik Boer 10 2005/2006 2016/2017 FC Zwolle 7, Jong Ajax 3
  Joep van den Ouweland 10 2005/2006 2016/2017 De Graafschap 3, Go Ahead Eagles 2, FC Oss 5
  Michiel Hemmen 10 2005/2006 2017/2018 FC Volendam 3, BV Veendam 2, AGOVV Apeldoorn 2, SC Cambuur 2, FC Emmen 1
  Jerg Hoefdraad 10 2007/2008 2018/2019 RKC Waalwijk 1, Almere City FC 6, Telstar 2, SC Cambuur 1
  Ferry de Regt 10 2006/2007 2019/2020 VVV-Venlo 2, Helmond Sport 4, Fortuna Sittard 2, TOP Oss 2
  Ruud Swinkels 10 2009/2010 2020/2021 FC Eindhoven 9, Willem II 1
  Gaston Salasiwa 10 2008/2009 2021/2022 Telstar 4, Almere City FC 4, MVV Maastricht 1, FC Den Bosch 1
  Danny Post 10 2008/2009 2022/2023 Haarlem 1, SC Cambuur 1, FC Dordrecht 2, VVV-Venlo 5, Almere City FC 2
  Wouter van der Steen 10 2010/2011 2022/2023 Helmond Sport 5, FC Den Bosch 5
  Erik Schouten 10 2012/2013 2022/2023 FC Volendam 7, SC Cambuur 2, Willem II 1
  Bram van Vlerken 10 2013/2014 2022/2023 Jong PSV 5, Almere City FC 4, Helmond Sport 1
267 Gerard Weber 9 1956/1957 1964/1965 Excelsior
  Peter Oorschot 9 1956/1957 1964/1965 Excelsior
  Kees Cools 9 1957/1958 1965/1966 RBC
  Willy Slaats 9 1957/1958 1965/1966 Eindhoven
  Ren van den Boom 9 1958/1959 1966/1967 RBC
  Theo Valkenhoff 9 1959/1960 1967/1968 Holland Sport
  Hans Sigmond 9 1957/1958 1968/1969 Xerxes 1, Hermes DVS 2, Veendam 2, SC Cambuur 4
  Henk Leusink 9 1960/1961 1968/1969 Enschedese Boys 5, Eindhoven 4
  Dick Bosschieter 9 1956/1957 1970/1971 KFC 6, Veendam 3
  Hans Verhagen 9 1959/1960 1970/1971 Leeuwarden 3, Blauw-Wit 1, Vitesse 2, FC Den Bosch 3
  Tonny van de Weerd 9 1956/1957 1971/1972 Wageningen
  Jo Plum 9 1958/1959 1971/1972 Sittardia 6, Fortuna SC 3
  Chris Geutjes 9 1959/1960 1971/1972 Wageningen 3, Elinkwijk 2, NEC 2, De Graafschap 2
  Maarten van Beek 9 1960/1961 1974/1975 SVV
  Klaas Zwarthoed 9 1960/1961 1975/1976 Volendam
  Jan Veneberg 9 1966/1967 1976/1977 SC Heracles
  Dick Teunissen 9 1967/1968 1976/1977 Elinkwijk 3, SC Amersfoort 6
  Peter van den Heuvel 9 1968/1969 1976/1977 Helmond Sport
  Johan Derksen 9 1968/1969 1976/1977 SC Cambuur 4, SC Veendam 3, Haarlem 1, MVV 1
  Antoon Honings 9 1968/1969 1976/1977 Helmond Sport
  Jan Verbong 9 1964/1965 1977/1978 FC VVV 8, Helmond Sport 1
  Huub Vercoulen 9 1964/1965 1977/1978 FC VVV 8, Helmond Sport 1
  Robbie van der Bol 9 1966/1967 1977/1978 Holland Sport 2, FC Vlaardingen 7
  Warry Grobben 9 1969/1970 1977/1978 SC Heracles
  John Corver 9 1969/1970 1978/1979 FC Vlaardingen 5, SC Heracles 2, SVV 3
  Eric van de Wassenberg 9 1970/1971 1978/1979 Helmond Sport
  Lambert Kreekels 9 1968/1969 1979/1980 Helmond Sport 6, FC Den Bosch 1, Eindhoven 2
  Bert Middelkoop 9 1970/1971 1979/1980 SC Amersfoort 5, SC Heerenveen 4
  Willem Leushuis 9 1971/1972 1979/1980 Eindhoven 3, FC Den Bosch 3, FC Wageningen 3
  Johnny Jansen 9 1971/1972 1979/1980 FC Vlaardingen 7, Heerenveen 2
  Azing Griever 9 1971/1972 1979/1980 Heerenveen 4, FC Groningen 5
  Dick Beukhof 9 1968/1969 1980/1981 Vitesse
  Willy Veenstra 9 1968/1969 1980/1981 Vitesse
  John van Wensveen 9 1970/1971 1980/1981 Heerenveen 6, Volendam 1, SC Cambuur 2
  Frans Stans 9 1972/1973 1980/1981 FC Vlaardingen
  Dick Hoogmoed 9 1972/1973 1980/1981 FC Dordrecht 3, Fortuna SC 2, SVV 3, FC Vlaardingen 1
  Gerrie de Jonge 9 1966/1967 1981/1982 SC Drente 1, SC Cambuur 8
  Jaap Braan 9 1969/1970 1981/1982 FC Volendam
  Fred van Berendonk 9 1971/1972 1981/1982 Eindhoven 7, SC Cambuur 1, Fortuna SC 1
  Jan van Osenbruggen 9 1971/1972 1981/1982 FC Wageningen
  Hans Zuidersma 9 1971/1972 1981/1982 Roda JC 2, Fortuna Sittard 7
  Fillie Kraak 9 1973/1974 1981/1982 SC Amersfoort
  Jan Ferwerda 9 1973/1974 1981/1982 SC Cambuur
  Jan Menting 9 1972/1973 1982/1983 FC Wageningen 7, De Graafschap 1, FC Amsterdam 1
  Jaap 'Suikere' Jonk 9 1972/1973 1982/1983 FC Volendam
  Dick de Boer 9 1972/1973 1982/1983 FC Volendam
  Bas van Noortwijk 9 1974/1975 1982/1983 Willem II 2, SVV 7
  Herman Veenendaal 9 1967/1968 1983/1984 HVC 4, Vitesse 5
  Reinder Dolstra 9 1975/1976 1983/1984 SC Heerenveen
  Piet Boskma 9 1975/1976 1983/1984 SC Heerenveen
  Hannes Lalopua 9 1972/1973 1984/1985 SC Heracles
  Ad de Wert 9 1974/1975 1984/1985 Helmond Sport 8, Eindhoven 1
  John Trentelman 9 1977/1978 1986/1987 De Graafschap 8, Vitesse 1
  Henk Pieneman 9 1977/1978 1986/1987 De Graafschap
  Floor Buma 9 1978/1979 1986/1987 Telstar
  Jan Schulting 9 1978/1979 1987/1988 SC Heerenveen
  Evert Radstaat 9 1979/1980 1988/1989 FC Wageningen 6, NEC 3
  Mario Verlijsdonk 9 1979/1980 1988/1989 FC VVV 6, Eindhoven 3
  Tony McNulty  ENG 9 1979/1980 1988/1989 SC Veendam 5, FC Twente 1, De Graafschap 1, PEC Zwolle 1, SC Cambuur 2
  Hans Loovens 9 1979/1980 1989/1990 SVV 7, De Graafschap 2
  Anne Evers 9 1977/1978 1990/1991 DS '79 6, Vitesse 2, FC Wageningen 1
  Ton Rosendaal 9 1982/1983 1990/1991 De Graafschap
  John van den Wildenberg 9 1982/1983 1990/1991 SC Heerenveen 7, Emmen 2
  Bram Rontberg 9 1982/1983 1991/1992 FC Den Haag 5, SC Cambuur 1, AZ 3
  Mario Molenaar 9 1983/1984 1991/1992 RBC 9, Willem II 1
  Danny Schrijvers 9 1983/1984 1992/1993 NAC
  Carlo de Leeuw 9 1983/1984 1992/1993 SC Cambuur 6, Eindhoven 3
  Hans van den Dungen 9 1983/1984 1992/1993 NAC
  John Willems 9 1983/1984 1993/1994 De Graafschap 7, Eindhoven 2
  Jurrie Koolhof 9 1978/1979 1994/1995 Veendam 3, Vitesse 3, De Graafschap 3
  Jan Vreman 9 1985/1986 1994/1995 De Graafschap
  Willem Brouwer 9 1985/1986 1994/1995 Telstar 1, SC Heerenveen 1, Emmen 2, Veendam 6
  John van Gastel 9 1987/1988 1995/1996 RBC
  Alfred Knippenberg 9 1987/1988 1996/1997 Go Ahead Eagles 2, DS '79 2, SC Heracles 2, Telstar 1, VVV 1, FC Zwolle 2
  Ren van den Brink 9 1986/1987 1997/1998 FC Wageningen 4, De Graafschap 4, Haarlem 1
  Hennie de Romijn 9 1989/1990 1997/1998 Excelsior 2, NEC 2, FC Den Haag 2, Dordrecht '90 3
  Hans Vincent 9 1984/1985 1998/1999 Helmond Sport 7, MVV 2
  Thijs Waterink 9 1988/1989 1998/1999 FC Wageningen 1, TOP Oss 5, FC Den Bosch 3
  Jay Driessen 9 1989/1990 1999/2000 VVV 4, TOP Oss 5
  Ren Grummel 9 1991/1992 1999/2000 Emmen
  Harry van der Laan 9 1988/1989 2000/2001 FC Den Haag 4, Dordrecht '90 1, Cambuur Leeuwarden 2, FC Den Bosch 2
  Marcel Boudesteyn 9 1989/1990 2000/2001 Excelsior 5, FC Zwolle 4
  Frank Weijers 9 1990/1991 2000/2001 Helmond Sport 5, Haarlem 1, Eindhoven 2, RBC 1
  Mark Wiggers 9 1992/1993 2000/2001 SC Heracles 5, Emmen 1, Go Ahead Eagles 4
  Marcel van der Net 9 1985/1986 2001/2002 DS '79 3, SVV 1, RBC 2, Dordrecht '90 3
  Maurice Graef 9 1989/1990 2001/2002 VVV
  Marcel Keizer 9 1989/1990 2001/2002 Cambuur Leeuwarden 7, Emmen 2
  Marco Roelofsen 9 1990/1991 2001/2002 FC Zwolle 7, SC Heerenveen 2
  Winston Bakboord 9 1992/1993 2001/2002 Excelsior 3, VVV 3, Helmond Sport 2, RBC Roosendaal 1
  John Mutsaers 9 1991/1992 2002/2003 RBC 3, AZ 3, MVV 3
  Patrick Deckers 9 1993/1994 2003/2004 Fortuna Sittard 1, Eindhoven 3, FC Den Bosch 5, MVV 1
  Patrick Peelen 9 1994/1995 2003/2004 FC Den Bosch 5, Go Ahead Eagles 4
  Paul Janssen 9 1993/1994 2004/2005 Fortuna Sittard 4, FC Den Bosch 4, FC Groningen 1
  Arjan Blaauw 9 1993/1994 2004/2005 Emmen 4, BV Veendam 5
  Ronnie van Es 9 1996/1997 2006/2007 Stormvogels Telstar 7, Haarlem 2
  John Stegeman 9 1996/1997 2006/2007 Helmond Sport 1, Go Ahead Eagles 3, Heracles Almelo 2, AGOVV Apeldoorn 2, Cambuur Leeuwarden 2
  Roel Buikema 9 1996/1997 2006/2007 MVV 1, Helmond Sport 2, Heracles Almelo 4, Excelsior 1, FC Den Bosch 1, VVV-Venlo 1
  Berry Hoogeveen 9 1998/1999 2006/2007 Emmen 3, Heracles Almelo 3, BV Veendam 2, Cambuur Leeuwarden 1
  Henk Vos 9 1984/1985 2008/2009 RBC Roosendaal 6, Willem II 2, Eindhoven 1, TOP Oss 1
  Sieme Zijm 9 1995/1996 2008/2009 AZ 1, FC Zwolle 2, Go Ahead Eagles 3, Excelsior 1, FC Dordrecht 1, FC Emmen 1
  Frank Broers 9 1999/2000 2008/2009 NAC 1, FC Emmen 3, Sparta Rotterdam 2, VVV-Venlo 2, Go Ahead Eagles 1
  Serge van den Ban 9 2000/2001 2008/2009 Haarlem 2, FC Dordrecht 2, MVV 4, Telstar 1
  Rachid El Khalifi 9 2000/2001 2008/2009 FC Dordrecht 5, FC Emmen 2, SC Cambuur 2
  Geoffrey Meye 9 2000/2001 2009/2010 FC Den Bosch 3, Telstar 5, SC Cambuur 1
  Ilja van Leerdam 9 1999/2000 2010/2011 Helmond Sport 7, De Graafschap 1, FC Eindhoven 2
  Robert van Westerop 9 2001/2002 2010/2011 FC Volendam 2, FC Emmen 3, Helmond Sport 4
  Ruud Kras 9 1999/2000 2011/2012 FC Volendam 2, FC Dordrecht 4, FC Zwolle 1, Sparta Rotterdam 2
  Charlie van den Ouweland 9 2002/2003 2011/2012 FC Den Bosch 2, FC Zwolle 1, FC Dordrecht 1, Fortuna Sittard 3, RBC Roosendaal 1, FC Oss 1
  Tim Nelemans 9 2001/2002 2012/2013 FC Eindhoven 7, FC Oss 2
  Jeffrey de Visscher 9 2001/2002 2012/2013 FC Emmen 4, Heracles Almelo 1, De Graafschap 2, SC Cambuur 2
  Žarko Grabovac  SRB 9 2005/2006 2013/2014 Fortuna Sittard 6, Helmond Sport 2, Willem II 1
  Danny Schreurs 9 2006/2007 2014/2015 Fortuna Sittard 4, FC Zwolle 2, Willem II 1, MVV Maastricht 2, Roda JC Kerkrade 1
  Sander Duits 9 2003/2004 2015/2016 De Graafschap 2, FC Omniworld 4, RKC Waalwijk 2, Go Ahead Eagles 1
  Nick Coster 9 2007/2008 2015/2016 ADO Den Haag 1, FC Dordrecht 4, FC Volendam 2, RKC Waalwijk 2
  Marc Hcher 9 2002/2003 2016/2017 Heracles Almelo 2, Helmond Sport 5, Willem II 1, Roda JC Kerkrade 1
  Steef Nieuwendaal 9 2005/2006 2016/2017 MVV 1, FC Den Bosch 2, Sparta Rotterdam 4, RKC Waalwijk 2
  Robbie Haemhouts  BEL 9 2005/2006 2016/2017 FC Den Bosch 2, FC Emmen 2, FC Omniworld 1, Helmond Sport 1, Willem II 2, NAC Breda 1
  Johan Voskamp 9 2005/2006 2017/2018 Excelsior 2, RKC Waalwijk 3, Helmond Sport 2, Sparta Rotterdam 4
  Erik Quekel 9 2006/2007 2017/2018 FC Oss 4, FC Dordrecht 1, Helmond Sport 2, FC Den Bosch 2, Jong PSV 1
  Paul Quasten 9 2004/2005 2018/2019 FC Volendam 4, Almere City FC 3, RKC Waalwijk 2
  Mohamed El Makrini 9 2005/2006 2018/2019 FC Den Bosch 6, SC Cambuur 2, Roda JC Kerkrade 1
  Bryan Smeets 9 2009/2010 2018/2019 MVV Maastricht 6, De Graafschap 1, SC Cambuur 1, TOP Oss 1
  Istvan Bakx 9 2010/2011 2018/2019 FC Den Bosch 3, Willem II 1, FC Oss 4, Go Ahead Eagles 1
  Pieter Nys  BEL 9 2009/2010 2019/2020 Fortuna Sittard 1, Sparta Rotterdam 3, MVV Maastricht 5
  Calvin Mac-Intosch 9 2009/2010 2020/2021 Telstar 5, Almere City FC 2, SC Cambuur 2
  Boy Deul  CUW 9 2005/2006 2021/2022 FC Volendam 7, FC Emmen 2
  Randy Wolters 9 2010/2011 2021/2022 FC Emmen 2, FC Den Bosch 1, VVV-Venlo 2, Go Ahead Eagles 1, NEC 2, Telstar 1
  Fabian Serrarens 9 2011/2012 2021/2022 Almere City FC 4, Telstar 2, De Graafschap 1, Roda JC Kerkrade 2
  Huseyin Dogan 9 2012/2013 2021/2022 Sparta Rotterdam 4, TOP Oss 3, NAC Breda 2
  Ricardo Kip 9 2012/2013 2021/2022 Almere City FC 6, SC Cambuur 2, FC Den Bosch 1
  Damon Mirani 9 2013/2014 2021/2022 Jong Ajax 3, Almere City FC 5, FC Volendam 1
  Mawouna Amevor  TOG 9 2010/2011 2022/2023 FC Dordrecht 5, FC Eindhoven 4
  Leroy Labylle  BEL 9 2011/2012 2022/2023 MVV Maastricht 8, NEC 1
  Mario Bilate 9 2011/2012 2022/2023 Sparta Rotterdam 3, FC Den Bosch 1, FC Emmen 1, RKC Waalwijk 1, NAC Breda 2, ADO Den Haag 1
  Lion Kaak 9 2012/2013 2022/2023 Go Ahead Eagles 1, Achilles '29 1, De Graafschap 3, TOP Oss 5
  Justin Mathieu 9 2013/2014 2022/2023 Willem II 1, TOP Oss 5, Go Ahead Eagles 1, SC Cambuur 2
  Jort van der Sande 9 2014/2015 2022/2023 FC Den Bosch 5, FC Eindhoven 3, NAC Breda 1
  Dean van der Sluys 9 2014/2015 2022/2023 TOP Oss 7, Helmond Sport 2
  Rick Stuy van den Herik 9 2014/2015 2022/2023 TOP Oss
406 Sjaak Jansen 8 1956/1957 1963/1964 Fortuna Vlaardingen
  Jan van de Borden 8 1956/1957 1963/1964 Fortuna Vlaardingen
  Jan van den Berg 8 1956/1957 1963/1964 Fortuna Vlaardingen
  Frans van den Burg 8 1956/1957 1963/1964 Hermes DVS 5, Excelsior 3
  Dick van den Polder 8 1956/1957 1963/1964 Excelsior
  Piet Bruijninckx 8 1957/1958 1964/1965 RBC
  Piet Slui 8 1957/1958 1964/1965 Excelsior
  Math Schmeitz 8 1956/1957 1965/1966 Sittardia
  Sjaak de Vries 8 1956/1957 1965/1966 De Volewijckers
  Sjeer Gruisen 8 1956/1957 1965/1966 Sittardia
  Nico de Graaf 8 1956/1957 1965/1966 Stormvogels 6, Blauw-Wit 2
  Willy Heijink 8 1957/1958 1965/1966 Eindhoven
  Piet Buis 8 1956/1957 1966/1967 Alkmaar '54
  Henk Looijen 8 1957/1958 1966/1967 De Volewijckers
  Cor van Galen 8 1959/1960 1966/1967 DHC '66
  Dick Schouten 8 1956/1957 1967/1968 FC Zaanstreek 7, AZ '67 1
  Toon Huiberts 8 1956/1957 1967/1968 Vitesse
  Wout Schaft 8 1958/1959 1967/1968 De Volewijckers
  Toon Valkenhoff 8 1960/1961 1967/1968 Holland Sport
  Maup Kruijer 8 1956/1957 1968/1969 RCH 5, Blauw-Wit 1, Haarlem 2
  Thieu Soers 8 1960/1961 1968/1969 Eindhoven
  Herman ter Horst 8 1960/1961 1968/1969 Enschedese Boys 5, Heracles 3
  Pierre van Hal 8 1961/1962 1968/1969 RBC
  Len van den Boogaard 8 1956/1957 1969/1970 Helmond 6, Helmond Sport 2
  Klaas Karregat 8 1956/1957 1969/1970 Volendam
  Wim Tetteroo 8 1960/1961 1969/1970 DHC '66 7, Excelsior 1
  Henny van Egdom 8 1961/1962 1969/1970 Elinkwijk 5, Heracles 1, AZ '67 1, Blauw-Wit 1
  Herman Morsink 8 1958/1959 1970/1971 Heracles
  Wim Wisse 8 1960/1961 1971/1972 BVV 3, FC Den Bosch 1, HVC 1, Willem II 3
  Henk de Blok 8 1960/1961 1971/1972 Hermes DVS 2, DFC 6
  Piet Witschge 8 1962/1963 1971/1972 DWS 1, Blauw-Wit 7
  Johan Pelk 8 1957/1958 1972/1973 Volendam
  Wout van Meeteren 8 1959/1960 1972/1973 SVV
  Jan Blaauw 8 1961/1962 1972/1973 Elinkwijk 7, Willem II 1
  Gerard Schuurman 8 1961/1962 1973/1974 BVV 2, FC Den Bosch 6
  Piet Schroemges 8 1962/1963 1973/1974 FC VVV
  Tonnie van Wijk 8 1963/1964 1973/1974 RBC 4, Vitesse 4
  Jan van Meeteren 8 1965/1966 1973/1974 Blauw-Wit 7, De Volewijckers 1
  Ab van 't Hoff 8 1966/1967 1974/1975 FC Dordrecht
  Jan van der Velden 8 1966/1967 1974/1975 SVV
  Arend Steunenberg 8 1966/1967 1974/1975 SC Heracles
  Jack Hoogland 8 1964/1965 1975/1976 Volendam
  Tiny van der Putten 8 1968/1969 1976/1977 Helmond Sport
  Jan Bronkers 8 1969/1970 1976/1977 SC Heracles
  Wout Bosman 8 1966/1967 1977/1978 SC Drente 1, SC Cambuur 3, SC Veendam 4
  Piet de Vries 8 1968/1969 1977/1978 SC Veendam
  Wim Vissers 8 1968/1969 1977/1978 FC Den Bosch
  Jan Rorije 8 1968/1969 1977/1978 Wageningen 1, PEC Zwolle 4, SC Heerenveen 3
  Jan Benen 8 1969/1970 1977/1978 Fortuna SC
  Cees Bouman 8 1969/1970 1977/1978 FC Vlaardingen
  Hans Leushuis 8 1970/1971 1977/1978 Willem II
  Thomas Haan 8 1970/1971 1977/1978 Heerenveen 4, SC Cambuur 4
  Henk van Rooy 8 1967/1968 1978/1979 FC Den Bosch 2, Roda JC 2, Willem II 4, SC Heracles 1
  Wim van der Heide 8 1967/1968 1978/1979 SC Cambuur 3, Veendam 1, FC Groningen 2, SC Heerenveen 2
  Mollo Eijer 8 1969/1970 1978/1979 Heracles 1, SC Cambuur 5, SC Heerenveen 2
  Aart Ooms 8 1970/1971 1978/1979 Wageningen 5, FC Dordrecht 3
  Wil Swaans 8 1971/1972 1978/1979 Willem II
  Johan Havermans 8 1971/1972 1978/1979 Willem II
  Ruud Hendriks 8 1972/1973 1979/1980 DS '79
  Jan den Tuinder 8 1972/1973 1979/1980 SVV
  Joop Doornebosch 8 1966/1967 1980/1981 De Graafschap
  Wessel van den Bosch 8 1974/1975 1981/1982 FC Den Bosch
  Rini Sprangers 8 1974/1975 1981/1982 SC Amersfoort 7, DS '79 1
  Dirk Visser 8 1974/1975 1981/1982 SC Heerenveen
  Cees Kornelis 8 1964/1965 1982/1983 NEC 4, PEC Zwolle 1, De Graafschap 3
  Ben Hulshoff 8 1972/1973 1982/1983 Vitesse 5, SC Amersfoort 2, De Graafschap 1
  Frans Hoek 8 1973/1974 1982/1983 FC Volendam
  Piet Kamps 8 1974/1975 1982/1983 NEC 1, FC Den Bosch 7
  Aad van der Vlist 8 1975/1976 1982/1983 SVV
  Cock Rijkens 8 1975/1976 1982/1983 FC Dordrecht 4, Telstar 1, SC Heracles 3
  Ruud van Dijk 8 1975/1976 1982/1983 SVV
  Ad van der Linden 8 1975/1976 1982/1983 DS '79
  Wim Meijers 8 1970/1971 1983/1984 FC Wageningen 2, De Graafschap 2, NEC 1, DS '79 1, Vitesse 3
  Jan Hendriksen 8 1971/1972 1984/1985 PEC Zwolle 6, SC Heerenveen 2
  Fred van der Vleut 8 1974/1975 1984/1985 Eindhoven
  Klaas Drost 8 1971/1972 1985/1986 PEC Zwolle
  Cor Peitsman 8 1977/1978 1985/1986 SVV 5, De Graafschap 2, Eindhoven 1
  Jan Schokker 8 1975/1976 1986/1987 FC Volendam
  Hans Wanders 8 1977/1978 1986/1987 De Graafschap 7, SC Heracles 1
  Rob Kelderman 8 1978/1979 1986/1987 De Graafschap 7, FC Wageningen 1
  Fred Bischot 8 1978/1979 1986/1987 Telstar 5, FC Amsterdam 3
  Oscar Zijlstra 8 1979/1980 1986/1987 SC Cambuur
  Henk Veldmate 8 1975/1976 1987/1988 FC Groningen 5, SC Cambuur 1, Veendam 2
  Cees Schoo 8 1980/1981 1987/1988 Telstar
  Bert van de Pol 8 1982/1983 1989/1990 FC Wageningen 7, NEC 1
  Peter Alkemade 8 1981/1982 1990/1991 Helmond Sport 1, Eindhoven 7
  John Versleeuwen 8 1982/1983 1990/1991 FC VVV 3, Eindhoven 5, Helmond Sport 1
  Gustav Loupatty 8 1982/1983 1990/1991 FC Wageningen
  Jan van Gestel 8 1983/1984 1990/1991 FC Twente 1, Helmond Sport 2, Eindhoven 5
  Johan Molenaar 8 1983/1984 1990/1991 RBC 7, Dordrecht '90 1
  Dirk van der Laan 8 1983/1984 1990/1991 NAC 1, RBC 6, Dordrecht '90 1
  Bud Brocken 8 1975/1976 1991/1992 Willem II 6, BVV Den Bosch 2
  Ton Pattinama 8 1976/1977 1991/1992 Excelsior 4, SC Heracles 4
  Gerard de Haan 8 1984/1985 1991/1992 Cambuur Leeuwarden
  Gertjan Verbeek 8 1984/1985 1992/1993 SC Heerenveen 7, SC Heracles 1
  Maarten de Jong 8 1984/1985 1992/1993 SC Heerenveen
  John Smit 8 1985/1986 1992/1993 NAC
  Jack Koumans 8 1985/1986 1992/1993 NAC
  Frans Paymans 8 1983/1984 1993/1994 NEC
  Carlos Aalbers 8 1983/1984 1993/1994 NEC
  Wilfried Brookhuis 8 1983/1984 1993/1994 De Graafschap 2, NEC 6
  Cees Lok 8 1984/1985 1993/1994 FC Wageningen 4, NEC 4
  Grads Fhler 8 1985/1986 1993/1994 Emmen 3, Veendam 5
  Ron Olyslager 8 1981/1982 1994/1995 Vitesse 1, De Graafschap 7
  Rini Coolen 8 1987/1988 1994/1995 Go Ahead Eagles 1, SC Heracles 5, De Graafschap 1, AZ 1
  Remco Boere 8 1981/1982 1995/1996 Excelsior 1, Vitesse 1, SC Cambuur 1, FC Den Haag 1, FC Zwolle 4
  Frank Veldwijk 8 1985/1986 1995/1996 PEC Zwolle 2, Emmen 7
  Marco de Haan 8 1988/1989 1995/1996 Emmen
  Ren Alberts 8 1989/1990 1996/1997 Veendam
  Ronald van Oeveren 8 1989/1990 1997/1998 RBC
  Patrick de Jong 8 1990/1991 1997/1998 Haarlem
  Jan van Grinsven 8 1981/1982 1998/1999 FC Den Bosch
  Juno Verberne 8 1989/1990 1998/1999 VVV 5, Heracles Almelo 3
  Erik Meulendijk 8 1990/1991 1998/1999 FC Den Bosch
  Ren Nijhuis 8 1990/1991 1998/1999 FC Den Bosch 4, TOP Oss 1, Heracles Almelo 3
  Richard Plug 8 1991/1992 1998/1999 Telstar 3, FC Zwolle 1, Dordrecht '90 4
  John Lammers 8 1984/1985 1999/2000 RKC 3, NAC 3, RBC Roosendaal 2
  Harold Derix 8 1989/1990 1999/2000 VVV 4, TOP Oss 4
  Emiel Dorst 8 1990/1991 1999/2000 VCV Zeeland 2, NAC 1, RBC 4, TOP Oss 1
  Carlos Hasselbaink 8 1990/1991 1999/2000 AZ 2, Telstar 1, Haarlem 5
  Werner Smits 8 1990/1991 1999/2000 VVV 6, TOP Oss 2
  Arnold Nijkamp 8 1991/1992 1999/2000 Telstar 4, FC Den Bosch 2, FC Volendam 2
  Marco Ruitenbeek 8 1991/1992 1999/2000 AZ 5, Go Ahead Eagles 3
  Jerry de Jong 8 1984/1985 2000/2001 Telstar 4, SC Heerenveen 2, Eindhoven 2, MVV 1
  Aldo Swager 8 1985/1986 2000/2001 SC Heerenveen 7, BV Veendam 1
  Martijn van de Rijt 8 1993/1994 2000/2001 Eindhoven
  Ruben Jordan 8 1993/1994 2000/2001 FC Den Haag 2, TOP Oss 6
  Theo Migchelsen 8 1993/1994 2000/2001 Emmen 7, VVV 1
  Edwin de Wijs 8 1988/1989 2001/2002 NEC 1, TOP Oss 7
  Dennis te Braak 8 1990/1991 2001/2002 De Graafschap 4, VVV 1, Heracles Almelo 3
  Kenneth Goudmijn 8 1990/1991 2001/2002 AZ 2, Eindhoven 2, Haarlem 2, Cambuur Leeuwarden 2
  Tony Alberda 8 1991/1992 2001/2002 SC Heerenveen 2, Emmen 4, FC Groningen 2, BV Veendam 1
  Jerry Taihuttu 8 1992/1993 2001/2002 Helmond Sport 5, Fortuna Sittard 1, TOP Oss 2, Eindhoven 1
  Leonard van Utrecht 8 1992/1993 2001/2002 Excelsior 2, Cambuur Leeuwarden 5, ADO Den Haag 1
  Kenan Durmuşoğlu  TUR 8 1992/1993 2002/2003 SC Heracles 3, AZ 2, Cambuur Leeuwarden 3
  Marco Holster 8 1993/1994 2002/2003 AZ 3, SC Heracles 3, Go Ahead Eagles 3
  John Karelse 8 1986/1987 2003/2004 NAC 7, AGOVV Apeldoorn 1
  Winston Faerber 8 1994/1995 2003/2004 ADO Den Haag 5, FC Den Bosch 3
  Claus Boekweg 8 1995/1996 2003/2004 FC Zwolle 7, Emmen 1
  Jochem de Weerdt 8 1996/1997 2003/2004 Go Ahead Eagles
  Arno Arts 8 1986/1987 2004/2005 NEC 3, Cambuur Leeuwarden 3, VVV-Venlo 2
  Robert Loontjens 8 1993/1994 2004/2005 Fortuna Sittard 2, Cambuur Leeuwarden 4, VVV-Venlo 2
  Marc Hegeman 8 1993/1994 2004/2005 Emmen 7, Heracles Almelo 1
  Robert Wijnands 8 1996/1997 2004/2005 FC Zwolle 6, TOP Oss 2
  Richard Roelofsen 8 1989/1990 2005/2006 FC Zwolle 4, Heracles Almelo 3, De Graafschap 1
  Dion Esajas 8 1997/1998 2005/2006 Haarlem 4, FC Volendam 2, FC Zwolle 2
  Sven Baas 8 1998/1999 2005/2006 Haarlem 6, FC Volendam 1, FC Eindhoven 1
  Steve van den Broek-Humphrey 8 1995/1996 2006/2007 Emmen 4, BV Veendam 4
  Martijn van Galen 8 1997/1998 2006/2007 RBC Roosendaal 3, VVV-Venlo 2, FC Dordrecht 1, TOP Oss 2
  Danil Voigt 8 1998/1999 2006/2007 FC Den Bosch 1, Helmond Sport 6, Fortuna Sittard 1
  Raphael Supusepa 8 1999/2000 2006/2007 Excelsior 3, Haarlem 1, FC Dordrecht 1, MVV 3
  Peter Wijker 8 1993/1994 2007/2008 AZ 4, FC Volendam 4
  Jannes Wolters 8 1997/1998 2007/2008 FC Emmen
  Kevin Moeliker 8 1998/1999 2007/2008 Dordrecht '90 2, Helmond Sport 1, Stormvogels Telstar 3, Go Ahead Eagles 2
  Ronald Breinburg 8 1999/2000 2007/2008 FC Volendam 4, FC Zwolle 2, FC Emmen 2
  Wouter van den Herik 8 1999/2000 2007/2008 Stormvogels Telstar 2, Go Ahead Eagles 3, FC Emmen 1, TOP Oss 2
  Revy Rosalia 8 2000/2001 2007/2008 ADO Den Haag 3, Haarlem 2, TOP Oss 3
  Rick Hooyboer 8 2000/2001 2007/2008 Haarlem 5, SC Cambuur Leeuwarden 3
  Mark van Dijk 8 2000/2001 2007/2008 Helmond Sport
  Laurens ten Heuvel 8 1995/1996 2008/2009 FC Den Bosch 1, Stormvogels Telstar 2, De Graafschap 1, Haarlem 3, RBC Roosendaal 2
  Arjan Ebbinge 8 1996/1997 2008/2009 BV Veendam 4, Helmond Sport 1, RBC Roosendaal 1, FC Den Bosch 2
  Michael van der Kruis 8 1998/1999 2008/2009 Excelsior 3, De Graafschap 1, Haarlem 2, FC Emmen 2
  Johan Pater 8 2000/2001 2008/2009 Eindhoven 1, Stormvogels Telstar 4, Go Ahead Eagles 1, FC Volendam 1, AGOVV Apeldoorn 2
  Paul Jans 8 2000/2001 2009/2010 VVV-Venlo 6, FC Den Bosch 2
  Reginald Faria 8 2001/2002 2009/2010 FC Volendam 3, Haarlem 1, TOP Oss 2, FC Omniworld 3
  Jordy Zuidam 8 2000/2001 2010/2011 Go Ahead Eagles 4, FC Zwolle 3, RBC Roosendaal 1
  Jurgen Hendriks 8 2002/2003 2010/2011 FC Eindhoven
  Mels van Driel 8 2003/2004 2010/2011 Excelsior 2, Fortuna Sittard 3, RBC Roosendaal 4
  Arnoud van Toor 8 2003/2004 2010/2011 Haarlem 4, FC Omniworld 2, AGOVV Apeldoorn 2
  Sandor van der Heide 8 1997/1998 2011/2012 SC Cambuur
  Peter Reekers 8 2000/2001 2011/2012 Heracles Almelo 5, VVV-Venlo 2, AGOVV Apeldoorn 1
  Lon Hese 8 2002/2003 2011/2012 FC Eindhoven 1, Helmond Sport 3, De Graafschap 1, SC Cambuur 3
  Dennis van der Wal 8 2004/2005 2011/2012 FC Zwolle 6, SC Cambuur 2
  Yuri Rose 8 1998/1999 2012/2013 FC Volendam 4, Heracles Almelo 2, De Graafschap 1, SC Cambuur 1
  Paul de Lange 8 2000/2001 2012/2013 Stormvogels Telstar 3, RBC Roosendaal 1, FC Volendam 3, Almere City FC 2
  Rowin van Zaanen 8 2002/2003 2012/2013 FC Volendam 6, Willem II 1, Fortuna Sittard 1, Almere City FC 1
  Harrie Gommans 8 2002/2003 2012/2013 Fortuna Sittard 4, Excelsior 2, MVV 2, De Graafschap 1
  Kevin Begois  BEL 8 2002/2003 2012/2013 VVV-Venlo 5, Helmond Sport 1, FC Den Bosch 2
  Angelo Simone  BEL 8 2004/2005 2012/2013 Fortuna Sittard 6, FC Oss 2
  Johan Versluis 8 2005/2006 2012/2013 FC Dordrecht
  Dennis Hollart 8 2005/2006 2012/2013 Almere City FC 6, Go Ahead Eagles 2
  Ruud ter Heide 8 2005/2006 2012/2013 AGOVV Apeldoorn 3, SC Cambuur 2, FC Emmen 4, FC Zwolle 1
  Frank van Kouwen 8 2003/2004 2013/2014 FC Eindhoven 2, VVV-Venlo 4, De Graafschap 2
  Jordens Peters 8 2005/2006 2013/2014 FC Den Bosch 7, Willem II 1
  Kevin Grtz 8 2006/2007 2013/2014 FC Emmen
  Donny de Groot 8 2001/2002 2014/2015 FC Volendam 1, Emmen 1, De Graafschap 1, Go Ahead Eagles 1, RKC Waalwijk 1, Willem II 1, FC Eindhoven 2, Fortuna Sittard 1
  Sandro Calabro 8 2002/2003 2014/2015 ADO Den Haag 1, FC Volendam 1, Helmond Sport 2, VVV-Venlo 1, Sparta Rotterdam 2, RKC Waalwijk 1
  Daniel Guijo-Velasco  BEL 8 2004/2005 2014/2015 AGOVV Apeldoorn 2, Helmond Sport 6
  Charles Dissels 8 2004/2005 2014/2015 FC Volendam 4, SC Cambuur 1, Almere City FC 3
  Said Bakkati 8 2007/2008 2014/2015 Go Ahead Eagles 2, FC Zwolle 3, FC Emmen 3
  Jeffrey Vlug 8 2007/2008 2014/2015 RBC Roosendaal 2, Go Ahead Eagles 1, FC Eindhoven 2, FC Den Bosch 2, Fortuna Sittard 2
  Anthony Lurling 8 1994/1995 2015/2016 FC Den Bosch
  Michel Breuer 8 1998/1999 2015/2016 Excelsior 5, Sparta Rotterdam 3
  Orlando Smeekes  CUW 8 2000/2001 2015/2016 Stormvogels Telstar 3, TOP Oss 1, Helmond Sport 2, Go Ahead Eagles 1, FC Den Bosch 1
  Gijs Luirink 8 2001/2002 2015/2016 FC Volendam 5, SC Cambuur 1, Sparta Rotterdam 3
  Maarten Boddaert 8 2008/2009 2015/2016 RBC Roosendaal 3, FC Den Bosch 5
  Sander Rozema 8 2008/2009 2016/2017 SC Veendam 4, FC Emmen 4
  Gillian Justiana  CUW 8 2009/2010 2016/2017 FC Zwolle 2, Helmond Sport 6
  Jerold Promes 8 2009/2010 2016/2017 Telstar 4, VVV-Venlo 4
  Gersom Klok 8 2006/2007 2017/2018 BV Veendam 4, Go Ahead Eagles 2, FC Emmen 2
  Cendrino Misidjan 8 2007/2008 2017/2018 Telstar 2, Almere City FC 1, Go Ahead Eagles 1, Sparta Rotterdam 1, FC Emmen 1, VVV-Venlo 1, FC Dordrecht 1
  Tim Siekman 8 2007/2008 2017/2018 FC Emmen
  Kees van Buuren 8 2009/2010 2017/2018 FC Den Bosch 3, Willem II 1, Sparta Rotterdam 2, Almere City FC 3
  Norair Aslanyan  ARM 8 2010/2011 2017/2018 SC Cambuur 1, FC Zwolle 1, FC Emmen 2, Willem II 1, Almere City FC 2, Telstar 1
  Guy Ramos  CPV 8 2005/2006 2018/2019 FC Dordrecht 6, RKC Waalwijk 1, Roda JC Kerkrade 1, Almere City FC 1
  Patrick N'Koyi  COD 8 2008/2009 2018/2019 FC Eindhoven 4, Fortuna Sittard 2, MVV Maastricht 1, TOP Oss 1
  Tim Keurntjes 8 2009/2010 2018/2019 De Graafschap 3, SC Cambuur 1, Telstar 3, TOP Oss 1
  Hawbir Moustafa  IRQ 8 2011/2012 2018/2019 MVV Maastricht
  Dennis Janssen 8 2011/2012 2018/2019 TOP Oss
  Frank Olijve 8 2010/2011 2019/2020 FC Zwolle 2, FC Emmen 4, De Graafschap 2
  Anthony van den Hurk 8 2012/2013 2019/2020 FC Den Bosch 1, FC Eindhoven 5, De Graafschap 2, MVV Maastricht 2
  Sander Fischer 8 2008/2009 2020/2021 SC Cambuur 2, FC Emmen 3, Excelsior 4
  Sonny Stevens 8 2010/2011 2020/2021 FC Volendam 3, Jong FC Twente 2, Go Ahead Eagles 1, SC Cambuur 2
  Jason Bourdouxhe  BEL 8 2012/2013 2020/2021 FC Eindhoven 4, VVV-Venlo 1, Helmond Sport 2, TOP Oss 1
  Jordy Thomassen 8 2012/2013 2020/2021 FC Den Bosch 4, RKC Waalwijk 1, Helmond Sport 4, De Graafschap 1
  Cas Peters 8 2012/2013 2020/2021 Go Ahead Eagles 1, Jong FC Twente 1, FC Emmen 3, FC Volendam 1, TOP Oss 2
  Soufyan Ahannach 8 2012/2013 2021/2022 Almere City FC 5, Go Ahead Eagles 1, FC Den Bosch 2
  Luuk Koopmans 8 2012/2013 2021/2022 FC Oss 3, Jong PSV 3, MVV Maastricht 1, ADO Den Haag 1
  Sam Hendriks 8 2012/2013 2021/2022 De Graafschap 2, Jong Ajax 3, Go Ahead Eagles 2, SC Cambuur 1
  Sven Nieuwpoort 8 2012/2013 2021/2022 Almere City FC 2, Jong Ajax 1, Go Ahead Eagles 1, De Graafschap 2, SC Cambuur 2, Excelsior 1
  Kevin Visser 8 2013/2014 2021/2022 Helmond Sport 3, FC Volendam 5
  Hobie Verhulst 8 2014/2015 2021/2022 MVV Maastricht 1, FC Volendam 3, Go Ahead Eagles 2, Jong AZ 2
  Bart van Hintum 8 2005/2006 2022/2023 FC Oss 5, FC Dordrecht 1, PEC Zwolle 2
  Glynor Plet 8 2005/2006 2022/2023 FC Den Bosch 2, Telstar 6
  Moreno Rutten 8 2012/2013 2022/2023 FC Den Bosch 3, VVV-Venlo 2, NAC Breda 3
  Gregor Breinburg  ARU 8 2012/2013 2022/2023 De Graafschap 3, NEC 2, Sparta Rotterdam 1, ADO Den Haag 2
  Ted van de Pavert 8 2012/2013 2022/2023 De Graafschap 6, NEC 1, Roda JC Kerkrade 1
  Javier Vet 8 2013/2014 2022/2023 FC Dordrecht 1, Almere City FC 4, De Graafschap 1, NEC 1, NAC Breda 1
  Jan Lammers 8 2014/2015 2022/2023 De Graafschap 3, RKC Waalwijk 2, TOP Oss 3
  Collin Seedorf 8 2014/2015 2022/2023 RKC Waalwijk 3, FC Eindhoven 5
  Maarten Peijnenburg 8 2014/2015 2022/2023 Jong PSV 1, Jong FC Utrecht 2, FC Dordrecht 1, FC Eindhoven 4
  Jordy van der Winden 8 2015/2016 2022/2023 FC Den Bosch
  Sven Blummel 8 2015/2016 2022/2023 Jong PSV 2, FC Den Bosch 2, De Graafschap 2, MVV Maastricht 3
  Orhan Džepar 8 2015/2016 2022/2023 Go Ahead Eagles 3, Telstar 1, Helmond Sport 2, MVV Maastricht 2
640 Joop Hellemons 7 1956/1957 1962/1963 Limburgia
  Roel Hiwat 7 1956/1957 1962/1963 Fortuna Vlaardingen
  Jan Hoogen 7 1956/1957 1962/1963 Limburgia
  Heimen Lagerwaard 7 1956/1957 1962/1963 Excelsior
  Arie Delwel 7 1956/1957 1962/1963 Excelsior
  Bap van der Voort 7 1956/1957 1962/1963 RCH 4, Blauw-Wit 1, Go Ahead 2
  Ad van der Weij 7 1956/1957 1963/1964 Sittardia
  Thei Huisman 7 1956/1957 1963/1964 Sittardia
  Jo Peersman 7 1956/1957 1963/1964 Sittardia
  Arie den Hertog 7 1956/1957 1963/1964 Excelsior
  Cor Brom 7 1956/1957 1963/1964 Limburgia 1, Stormvogels 2, VSV 3, Telstar 1
  Kees Vermunt 7 1957/1958 1963/1964 RBC
  Sietze de Vries 7 1956/1957 1964/1965 AGOVV 6, Alkmaar '54 1
  Jan Brouwer 7 1958/1959 1964/1965 Excelsior
  Frits Kick 7 1957/1958 1965/1966 De Volewijckers
  Jan van Miert 7 1959/1960 1965/1966 DHC
  Cees Molenaar 7 1956/1957 1966/1967 FC Zaanstreek
  Piet Punt 7 1956/1957 1966/1967 DFC
  Dick Tol 7 1956/1957 1966/1967 Volendam
  Paul Merkx 7 1957/1958 1966/1967 Helmondia '55 4, NEC 3
  Joop Ruiter 7 1957/1958 1966/1967 Leeuwarden 3, Vitesse 2, SC Cambuur 2
  Nelis Kalden 7 1959/1960 1966/1967 DHC '66
  Cor van Zandvliet 7 1960/1961 1966/1967 RBC
  Bennie Marcus 7 1956/1957 1967/1968 HVC
  Jan Honout 7 1956/1957 1967/1968 RCH
  Harrie Bottram 7 1961/1962 1967/1968 Eindhoven
  Doby Peters 7 1956/1957 1968/1969 EDO 2, RCH 3, Haarlem 2
  Jaap Houtkoper 7 1959/1960 1968/1969 Alkmaar '54 3, De Volewijckers 4, Haarlem 1
  Cees Hendrikx 7 1962/1963 1968/1969 RBC
  Jan Baksteen 7 1958/1959 1969/1970 Fortuna Vlaardingen
  Kees Hiemstra 7 1959/1960 1969/1970 Leeuwarden 3, SC Cambuur 4
  Jan van Tamelen 7 1961/1962 1969/1970 Elinkwijk
  Hennie Weering 7 1960/1961 1970/1971 Leeuwarden 2, SC Cambuur 5
  Kees Quint 7 1956/1957 1971/1972 Wageningen
  Ton Kemper 7 1959/1960 1971/1972 Hermes DVS 3, DFC 4
  Jappie Mulder 7 1960/1961 1971/1972 Leeuwarden 2, SC Cambuur 3, Heerenveen 2
  Jan Teske 7 1962/1963 1971/1972 Holland Sport 6, Fortuna Vlaardingen 1
  Jan Verkaik 7 1962/1963 1971/1972 Elinkwijk 5, HVC 2
  Hans van der Wekke 7 1963/1964 1971/1972 Excelsior 2, HVC 5
  Jan van 't Hek 7 1963/1964 1971/1972 FC VVV 5, Fortuna SC 2
  Henny Hendriksen 7 1965/1966 1971/1972 SC Cambuur
  Piet Romeijn 7 1956/1957 1972/1973 SVV
  Henk Nienhuis 7 1963/1964 1972/1973 Veendam
  Cor Peil 7 1965/1966 1972/1973 De Volewijckers
  Gerard van de Kerkhof 7 1966/1967 1972/1973 FC Den Bosch 2, Helmond Sport 5
  Aad Osterholt 7 1961/1962 1973/1974 SVV
  Sietse Visser 7 1965/1966 1973/1974 SC Cambuur
  Dom Hakkens 7 1967/1968 1973/1974 Willem II 6, Eindhoven 1
  Hans Eijkenbroek 7 1957/1958 1974/1975 Hermes DVS 5, Willem II 2
  Arie Don 7 1962/1963 1974/1975 FC Vlaardingen 6, Holland Sport 1
  Nico Kunst 7 1967/1968 1974/1975 Haarlem 1, Vitesse 6
  Hans Ooft 7 1968/1969 1974/1975 Veendam 2, SC Cambuur 4, Heerenveen 1
  Eltje Edens 7 1968/1969 1974/1975 SC Veendam
  Jac 'Bol' Jonk 7 1965/1966 1975/1976 Volendam
  Jan Nieling 7 1969/1970 1975/1976 Fortuna SC
  Co Willigenburg 7 1969/1970 1975/1976 SC Amersfoort
  Harrie Aben 7 1969/1970 1975/1976 Fortuna SC
  Jan Bont 7 1969/1970 1975/1976 SC Veendam
  Gerrit Kramer 7 1969/1970 1975/1976 Blauw-Wit 3, FC VVV 4
  Arno Ernst  FRG 7 1969/1970 1975/1976 Fortuna SC
  Marcel Broecks 7 1968/1969 1976/1977 Wageningen 6, De Graafschap 1
  Gerrit de Keizer 7 1970/1971 1976/1977 FC Dordrecht
  Bert van Geffen 7 1970/1971 1977/1978 HVC 3, Wageningen 4
  Bob Nieuwenhout 7 1971/1972 1977/1978 De Volewijckers 3, PEC Zwolle 4
  Ren IJzerman 7 1971/1972 1977/1978 PEC Zwolle
  Ton van Duiven 7 1971/1972 1977/1978 SC Heracles
  Ben Hendriks 7 1971/1972 1977/1978 PEC Zwolle
  Joop van Maurik 7 1964/1965 1978/1979 Velox 4, HVC 2, FC Amsterdam 1
  Sjaak Roggeveen 7 1965/1966 1978/1979 DHC 1, Holland Sport 2, Excelsior 4
  Henk Overgoor 7 1966/1967 1978/1979 De Graafschap
  Bob Ponsen 7 1968/1969 1978/1979 De Volewijckers 1, Wageningen 3, SC Amersfoort 3
  Ruud Wierts 7 1971/1972 1978/1979 Heerenveen 4, Vitesse 2, De Graafschap 1
  Frans Fiers 7 1972/1973 1978/1979 FC Vlaardingen
  Henk Cornelis 7 1970/1971 1979/1980 GVAV 1, FC Groningen 4, SC Veendam 2
  Fred Meerhof 7 1972/1973 1979/1980 SVV
  Dick Ploeger 7 1972/1973 1979/1980 SC Veendam
  Ben Tomas 7 1972/1973 1979/1980 FC Wageningen
  Bep de Ruyter 7 1973/1974 1979/1980 FC Vlaardingen
  Andr Roosenburg 7 1974/1975 1980/1981 SC Cambuur
  Jaap van Pelt 7 1974/1975 1980/1981 SC Amersfoort 6, FC Wageningen 2
  Hans Polko 7 1974/1975 1980/1981 SC Heracles 4, De Graafschap 4
  Jef de Neeling 7 1971/1972 1981/1982 SC Amersfoort 5, Fortuna SC 1, De Graafschap 1
  Joop Heezen 7 1972/1973 1981/1982 Vitesse
  Hans Ribberink 7 1974/1975 1981/1982 Helmond Sport
  Jo Bux 7 1975/1976 1981/1982 Fortuna Sittard
  Jacques van der Pas 7 1972/1973 1982/1983 Eindhoven
  Gerard Aichorn 7 1973/1974 1982/1983 FC Den Bosch
  Cor Adriaanse 7 1976/1977 1982/1983 FC Den Bosch
  Dick Salm 7 1976/1977 1982/1983 FC Den Bosch
  Dick Mulderij 7 1971/1972 1983/1984 SC Heracles 4, Vitesse 2, NEC 1
  Harry Suvee 7 1976/1977 1983/1984 FC Wageningen
  Rinie Jurna 7 1977/1978 1983/1984 FC Groningen 1, SC Heerenveen 6
  Joop Braber 7 1977/1978 1983/1984 SC Heerenveen
  Johan Huybregts 7 1973/1974 1984/1985 Willem II
  Gerrie van Rosmalen 7 1975/1976 1984/1985 FC VVV
  Peter Gardien 7 1976/1977 1984/1985 FC Wageningen
  Jack van Loon 7 1976/1977 1984/1985 FC Groningen 4, SC Veendam 3
  Foeke Booy 7 1979/1980 1985/1986 SC Cambuur 5, De Graafschap 1, PEC Zwolle 1
  Ton Verkerk 7 1973/1974 1986/1987 FC Den Bosch 4, Willem II 3
  Richard Budding 7 1975/1976 1986/1987 FC Wageningen 4, Vitesse 3
  Toon Nelemans 7 1976/1977 1986/1987 MVV 1, Willem II 2, DS '79 1, Helmond Sport 2, NAC 1, NEC 1
  Anne Mulder 7 1975/1976 1987/1988 FC Groningen 5, Veendam 2
  Karel Hiddink 7 1976/1977 1987/1988 FC Groningen 4, SC Veendam 1, De Graafschap 2
  Nico Hanssen 7 1979/1980 1987/1988 Fortuna Sittard 3, NEC 1, De Graafschap 1, MVV 2
  Marcel Brands 7 1980/1981 1987/1988 FC Den Bosch 3, RKC 4, NAC 1
  Boy Nijgh 7 1980/1981 1987/1988 SC Heerenveen 4, Veendam 3
  Hypas Lumbantobing 7 1981/1982 1987/1988 Eindhoven
  Nico van Zanten 7 1981/1982 1987/1988 SC Amersfoort 1, FC Wageningen 6
  Jan Knemann 7 1981/1982 1987/1988 SVV
  Mark Payne  ENG 7 1981/1982 1987/1988 SC Cambuur
  Edward Sturing 7 1982/1983 1988/1989 De Graafschap 5, Vitesse 2
  Remy Reijnierse 7 1979/1980 1989/1990 Eindhoven 5, VVV 3
  Peter Matena 7 1981/1982 1989/1990 DS '79 5, NAC 2
  Ronald Dams 7 1982/1983 1989/1990 SC Heracles
  Ray Richardson  ENG 7 1982/1983 1989/1990 SC Heracles 3, SC Cambuur 3, SC Heerenveen 1
  Pieter Bijl 7 1983/1984 1989/1990 SC Heerenveen
  Jack Sweres 7 1983/1984 1990/1991 NAC 6, Vlissingen 1
  Wanny van Gils 7 1984/1985 1990/1991 Willem II 3, NAC 4
  Huub Stokmans 7 1984/1985 1991/1992 Helmond Sport 4, SVV 1, VCV Zeeland 2
  Jos van Aerts 7 1984/1985 1991/1992 VVV 3, Eindhoven 5
  Fred Grim 7 1984/1985 1991/1992 NEC 1, Cambuur Leeuwarden 6
  Frans Alma 7 1985/1986 1991/1992 Cambuur Leeuwarden
  Cees Spaans 7 1985/1986 1991/1992 Emmen 6, Veendam 1
  Jan Haak 7 1985/1986 1991/1992 Emmen
  Cees Schapendonk 7 1977/1978 1992/1993 Eindhoven 2, RKC 1, NAC 4
  Jos Rutten 7 1981/1982 1992/1993 VVV
  Bob Lindhout 7 1984/1985 1992/1993 RKC 1, Eindhoven 3, Helmond Sport 4
  Henk de Haan 7 1984/1985 1992/1993 Veendam
  Ard Oosterlee 7 1986/1987 1992/1993 SVV 3, Cambuur Leeuwarden 2, Haarlem 1, Excelsior 2
  Henk Schokker 7 1986/1987 1992/1993 Emmen
  Wim Volkerink 7 1985/1986 1993/1994 PEC Zwolle 1, Emmen 5, FC Den Bosch 1
  Frans van der Heide 7 1986/1987 1994/1995 Dordrecht '90 4, BVV Den Bosch 1, Telstar 2
  Eric ten Voorde 7 1987/1988 1994/1995 SC Heerenveen 5, FC Zwolle 1, SC Heracles 1
  Mark Zegerius 7 1987/1988 1994/1995 Emmen
  Erwin Vereijken 7 1987/1988 1994/1995 Helmond Sport 5, Eindhoven 3
  Martin van Ophuizen 7 1988/1989 1994/1995 AZ 7, Fortuna Sittard 1
  Willem van der Ark 7 1984/1985 1995/1996 Cambuur Leeuwarden 6, ADO Den Haag 1
  Ren Stam 7 1984/1985 1995/1996 FC Den Haag
  Robert Maaskant 7 1989/1990 1995/1996 Go Ahead Eagles 2, Emmen 1, FC Zwolle 3, Excelsior 1
  Mark Snijders 7 1989/1990 1995/1996 AZ
  Jacco Beerthuizen 7 1987/1988 1996/1997 De Graafschap 1, SC Heracles 6
  Andr Wasiman 7 1987/1988 1996/1997 Excelsior 3, Eindhoven 2, Dordrecht '90 2
  Rein van Duijnhoven 7 1987/1988 1996/1997 Helmond Sport 5, MVV 2
  Henry Meijerman 7 1989/1990 1996/1997 PEC Zwolle 1, Veendam 2, Emmen 4
  Herman van Eekeres 7 1990/1991 1996/1997 Haarlem 5, Telstar 2
  Rini van Roon 7 1990/1991 1996/1997 Haarlem 1, AZ 3, Telstar 3
  Bertram Kreekels 7 1986/1987 1997/1998 Helmond Sport 6, FC Wageningen 1
  Richard Goulooze 7 1988/1989 1997/1998 AZ 1, SC Heerenveen 2, Cambuur Leeuwarden 4
  Geert Braem 7 1989/1990 1997/1998 Helmond Sport 3, VVV 2, Eindhoven 1, Go Ahead Eagles 1
  Roger Polman 7 1989/1990 1997/1998 VVV 5, TOP Oss 2
  Michael Buskermolen 7 1990/1991 1997/1998 AZ
  Willy Boessen 7 1981/1982 1998/1999 Fortuna Sittard 3, De Graafschap 1, Helmond Sport 3
  Rol Liefden 7 1987/1988 1998/1999 SVV 1, Dordrecht '90 2, Telstar 1, Dordrecht '90 1, VVV 1, FC Den Bosch 1
  Marco Gentile 7 1988/1989 1998/1999 FC Den Haag 4, MVV 2, FC Volendam 1
  Eric van de Merwe 7 1990/1991 1999/2000 Dordrecht '90 1, Dordrecht '90 5, Telstar 1
  Junas Naciri 7 1991/1992 1999/2000 Telstar 2, Haarlem 5
  Lucian Ilie  ROU 7 1991/1992 1999/2000 FC Wageningen 1, BV Veendam 4, FC Zwolle 2
  Maurice Steijn 7 1993/1994 1999/2000 ADO Den Haag 6, NAC 1
  Etienne Barmentloo 7 1993/1994 1999/2000 Fortuna Sittard 1, Emmen 6
  Stanley MacDonald 7 1987/1988 2000/2001 Telstar 1, SC Heerenveen 2, TOP Oss 2, Eindhoven 2
  Erik Tammer 7 1989/1990 2000/2001 AZ 1, Excelsior 2, SC Heerenveen 1, Go Ahead Eagles 2, ADO Den Haag 1
  Frank van Roosmalen 7 1994/1995 2000/2001 TOP Oss
  Mohammed Mouhouti  MAR 7 1994/1995 2000/2001 De Graafschap 1, Heracles Almelo 6
  Nico van der Meer 7 1994/1995 2000/2001 VVV 4, TOP Oss 3
  Dogan Corneille 7 1994/1995 2000/2001 VVV 5, Eindhoven 2
  Peter de Roo 7 1989/1990 2001/2002 Veendam 3, Cambuur Leeuwarden 4
  Rogier Koordes 7 1994/1995 2001/2002 Telstar 3, TOP Oss 2, Haarlem 2
  Andr van Tuinen 7 1995/1996 2001/2002 Veendam 1, FC Zwolle 2, Eindhoven 2, Go Ahead Eagles 2
  Barry de Vreede 7 1995/1996 2001/2002 ADO Den Haag 4, Stormvogels Telstar 3
  Oswald Snip 7 1995/1996 2001/2002 Haarlem 1, FC Den Bosch 3, TOP Oss 1, VVV 2
  Michiel Sol 7 1995/1996 2001/2002 Excelsior 4, Go Ahead Eagles 3
  Peter Hofstede 7 1990/1991 2002/2003 De Graafschap 1, Helmond Sport 2, Emmen 3, ADO Den Haag 2
  Robert van der Weert 7 1991/1992 2002/2003 FC Wageningen 1, TOP Oss 2, Fortuna Sittard 1, AZ 1, MVV 2
  Gerard Kocks 7 1995/1996 2002/2003 Emmen 5, Heracles Almelo 2
  Rob Langenberg 7 1996/1997 2002/2003 Go Ahead Eagles 6, TOP Oss 1
  Marco Boogers 7 1986/1987 2003/2004 DS '79 1, FC Volendam 1, FC Dordrecht 5
  Justin Stuy 7 1997/1998 2003/2004 Stormvogels Telstar
  Jermaine Sandvliet 7 1997/1998 2003/2004 FC Dordrecht
  Dennis Hulshoff 7 1989/1990 2004/2005 Go Ahead Eagles
  Anton Vriesde 7 1992/1993 2004/2005 FC Den Haag 3, MVV 3, Helmond Sport 1
  Michel van Zundert 7 1998/1999 2004/2005 RBC 1, FC Dordrecht 4, Cambuur Leeuwarden 2
  Maickel Ferrir 7 1992/1993 2005/2006 Haarlem 1, Cambuur Leeuwarden 3, Helmond Sport 2, Stormvogels Telstar 1, TOP Oss 1
  Frank van der Geest 7 1993/1994 2005/2006 AZ 2, Heracles Almelo 3, FC Volendam 2
  Mohammed Allach 7 1996/1997 2005/2006 Excelsior 4, FC Dordrecht 1, VVV-Venlo 2
  Ronnie Pander 7 1999/2000 2005/2006 BV Veendam
  Santinho Lopes Monteiro 7 1998/1999 2006/2007 RBC 1, Excelsior 2, AGOVV Apeldoorn 4
  Andr de Ridder 7 1998/1999 2006/2007 Stormvogels Telstar 5, FC Zwolle 3
  Maurice Buys 7 1999/2000 2006/2007 FC Volendam 5, Helmond Sport 2, Stormvogels Telstar 1
  Wasiu Taiwo  NGA 7 2000/2001 2006/2007 MVV 3, AGOVV Apeldoorn 2, Fortuna Sittard 2
  Virgilio Teixeira 7 1992/1993 2007/2008 ADO Den Haag
  Ivar van Dinteren 7 1998/1999 2007/2008 FC Groningen 2, Helmond Sport 3, FC Zwolle 2, Stormvogels Telstar 1
  Sergio van Dijk 7 1999/2000 2007/2008 FC Groningen 1, Helmond Sport 3, FC Emmen 3
  Bas Jacobs 7 2000/2001 2007/2008 VVV-Venlo 6, Fortuna Sittard 1
  Rodney Cairo 7 2001/2002 2007/2008 Cambuur Leeuwarden 1, Emmen 2, TOP Oss 1, Haarlem 3
  Marcio Junqueira  ANG 7 2001/2002 2007/2008 Emmen 4, Stormvogels Telstar 2, Helmond Sport 2
  Rik van de Langenberg 7 2001/2002 2007/2008 FC Eindhoven 6, TOP Oss 2
  Jamal Dibi 7 1998/1999 2008/2009 Stormvogels Telstar 3, Go Ahead Eagles 1, Haarlem 1, FC Omniworld 2
  Dominggus Lim-Duan 7 2000/2001 2008/2009 FC Zwolle 5, Excelsior 1, FC Eindhoven 2
  Ruud Berger 7 2001/2002 2008/2009 Cambuur Leeuwarden 1, Emmen 2, FC Zwolle 2, RKC Waalwijk 2
  Geoffrey Verweij 7 2002/2003 2008/2009 Sparta Rotterdam 1, Haarlem 3, FC Emmen 3
  Ruben Schaken 7 2002/2003 2008/2009 Cambuur Leeuwarden 3, BV Veendam 3, VVV-Venlo 1
  Marcel Akerboom 7 2002/2003 2008/2009 Fortuna Sittard 4, FC Zwolle 1, Haarlem 2
  Barry Ditewig 7 2002/2003 2008/2009 Emmen 2, BV Veendam 5
  Sjaak Polak 7 1996/1997 2009/2010 Excelsior 5, BV Veendam 1, RBC Roosendaal 1
  Wilko de Vogt 7 1999/2000 2009/2010 NAC 1, FC Oss 6
  Eddy Putter 7 2000/2001 2009/2010 FC Volendam 2, FC Dordrecht 5
  Ale Geert de Vries 7 2001/2002 2009/2010 SC Cambuur 6, AGOVV Apeldoorn 1
  Nyron Wau 7 2002/2003 2009/2010 MVV 1, Helmond Sport 3, FC Den Bosch 2, AGOVV Apeldoorn 1
  Ceriel Oosthout 7 2003/2004 2009/2010 Go Ahead Eagles
  Geoffrey Galat 7 2003/2004 2009/2010 Stormvogels Telstar 5, FC Oss 2
  Joas Siahaija 7 2003/2004 2009/2010 MVV 6, Helmond Sport 1
  Erik Wegh 7 2003/2004 2009/2010 AGOVV Apeldoorn 3, FC Volendam 1, SC Cambuur 2, FC Oss 1
  Koen Garritsen 7 2003/2004 2009/2010 AGOVV Apeldoorn 5, Fortuna Sittard 2, FC Zwolle 1
  Dirk Schoofs  BEL 7 2003/2004 2009/2010 FC Oss
  Alexandre Bryssinck  BEL 7 2003/2004 2009/2010 MVV
  Didi Longuet 7 2001/2002 2010/2011 Haarlem 2, FC Dordrecht 5
  Ibad Muhamadu 7 2003/2004 2010/2011 Cambuur Leeuwarden 1, MVV 2, FC Dordrecht 3, Helmond Sport 1
  Gino Facenna 7 2004/2005 2010/2011 Fortuna Sittard
  Roel de Graaff 7 2004/2005 2010/2011 Sparta Rotterdam 1, Haarlem 3, FC Zwolle 1, FC Dordrecht 1, RBC Roosendaal 1
  Marco Parnela  FIN 7 2004/2005 2010/2011 Go Ahead Eagles
  Erik van der Ven 7 2004/2005 2010/2011 Helmond Sport 3, TOP Oss 2, FC Emmen 2
  Angelo Zimmerman  ANT 7 2004/2005 2010/2011 Cambuur Leeuwarden 2, FC Emmen 3, BV Veendam 2, RBC Roosendaal 1
  Mark de Vries 7 1999/2000 2011/2012 Dordrecht '90 3, SC Cambuur 4
  Danny Schenkel 7 1999/2000 2011/2012 Telstar 4, Sparta Rotterdam 3
  Thijs Sluijter 7 2001/2002 2011/2012 Heracles Almelo 4, FC Volendam 2, Almere City FC 2
  Angelo Martha  CUW 7 2002/2003 2011/2012 Cambuur Leeuwarden 2, MVV 2, FC Den Bosch 1, AGOVV Apeldoorn 2
  Jeroen Ketting 7 2002/2003 2011/2012 Haarlem 3, FC Volendam 2, SC Cambuur Leeuwarden 2, FC Zwolle 1
  Laurent Castellana  BEL 7 2005/2006 2011/2012 MVV Maastricht
  Resit Schuurman 7 1997/1998 2012/2013 Go Ahead Eagles
  Sjors Paridaans 7 2006/2007 2012/2013 Fortuna Sittard 2, FC Eindhoven 5, FC Emmen 2
  Erwin Friebel 7 2006/2007 2012/2013 RBC Roosendaal 3, Almere City FC 4
  Jonathan Vosselman 7 2006/2007 2012/2013 Go Ahead Eagles 5, SC Cambuur 2
  Kvin Diaz  FRA 7 2006/2007 2012/2013 RBC Roosendaal 1, FC Eindhoven 2, SC Cambuur 2, Fortuna Sittard 2
  Jelle De Bock  BEL 7 2007/2008 2013/2014 FC Eindhoven 4, Helmond Sport 1, FC Den Bosch 2
  Wilmer Kousemaker 7 2007/2008 2013/2014 Haarlem 2, FC Den Bosch 2, FC Dordrecht 3
  Cees Toet 7 2008/2009 2014/2015 RBC Roosendaal 3, Almere City FC 4
  Prince Rajcomar 7 2002/2003 2015/2016 Fortuna Sittard 3, FC Den Bosch 1, MVV Maastricht 2, VVV-Venlo 1
  Kevin van Essen 7 2007/2008 2015/2016 FC Omniworld 3, Telstar 4
  Theo Zwarthoed 7 2007/2008 2015/2016 RKC Waalwijk 2, FC Volendam 3, De Graafschap 1, Go Ahead Eagles 1
  Chir N'Toko  COD 7 2007/2008 2016/2017 AGOVV Apeldoorn 3, FC Eindhoven 3, SC Cambuur 1, NAC Breda 1
  Erik Bakker 7 2007/2008 2016/2017 FC Zwolle 4, SC Cambuur 3
  Oğuzhan Trk 7 2007/2008 2016/2017 Go Ahead Eagles 2, SC Cambuur 3, VVV-Venlo 1, FC Emmen 1
  Roald van Hout 7 2008/2009 2016/2017 RKC Waalwijk 2, Sparta Rotterdam 2, FC Eindhoven 2, Fortuna Sittard 1
  Benjamin van den Broek  NZL 7 2008/2009 2016/2017 Haarlem 1, FC Den Bosch 4, Telstar 2
  Jasper Waalkens 7 2010/2011 2016/2017 Helmond Sport 1, FC Eindhoven 3, Fortuna Sittard 1, NEC 1, Almere City FC 2
  Robert Braber 7 2004/2005 2017/2018 Helmond Sport 4, Excelsior 1, RKC Waalwijk 2
  Kees Kwakman 7 2004/2005 2017/2018 FC Volendam 5, RBC Roosendaal 2
  Joey Suk 7 2008/2009 2017/2018 Go Ahead Eagles 6, NAC Breda 1
  Kevin Brands 7 2009/2010 2017/2018 Telstar 4, FC Volendam 1, NAC Breda 1, Almere City FC 1
  Adil Auassar 7 2005/2006 2018/2019 FC Dordrecht 3, VVV-Venlo 1, De Graafschap 1, Excelsior 1, Sparta Rotterdam 1
  Koen van der Biezen 7 2006/2007 2018/2019 FC Den Bosch 3, Go Ahead Eagles 3, TOP Oss 2
  Ties Evers 7 2012/2013 2018/2019 De Graafschap 2, FC Volendam 5
  Alexander Bannink 7 2011/2012 2019/2020 FC Zwolle 1, FC Emmen 5, De Graafschap 1, Go Ahead Eagles 1
  Jordy van Deelen 7 2012/2013 2019/2020 Excelsior 1, FC Dordrecht 1, FC Emmen 1, SC Cambuur 4
  Maxime Gunst  BEL 7 2013/2014 2019/2020 FC Eindhoven 5, MVV Maastricht 1, Roda JC Kerkrade 1
  Pieter Langedijk 7 2013/2014 2019/2020 Sparta Rotterdam 3, RKC Waalwijk 2, Go Ahead Eagles 2, TOP Oss 1
  Tibeau Swinnen  BEL 7 2013/2014 2019/2020 FC Eindhoven 5, Helmond Sport 2
  Youri Loen 7 2013/2014 2019/2020 FC Dordrecht 1, Sparta Rotterdam 1, Fortuna Sittard 1, FC Emmen 2, Almere City FC 2
  Alvin Daniels  GUF 7 2013/2014 2019/2020 Jong FC Twente 2, FC Dordrecht 2, SC Cambuur 1, FC Eindhoven 2
  Wout Droste 7 2008/2009 2020/2021 Go Ahead Eagles 5, SC Cambuur 2
  Sjoerd Overgoor 7 2009/2010 2020/2021 De Graafschap 1, Go Ahead Eagles 4, TOP Oss 3
  Jeff Stans 7 2010/2011 2020/2021 RKC Waalwijk 1, Excelsior 1, NAC Breda 1, Go Ahead Eagles 2, Helmond Sport 2
  Lars Hutten 7 2011/2012 2020/2021 SC Veendam 1, Excelsior 1, Helmond Sport 1, Fortuna Sittard 2, TOP Oss 2
  Finn Stokkers 7 2013/2014 2020/2021 Sparta Rotterdam 3, Fortuna Sittard 2, NAC Breda 2
  Kevin van Kippersluis 7 2013/2014 2020/2021 Excelsior 1, FC Volendam 4, SC Cambuur 2, Go Ahead Eagles 1
  Shermar Martina  CUW 7 2014/2015 2020/2021 MVV Maastricht
  Terry Lartey-Sanniez 7 2014/2015 2020/2021 Jong Ajax 4, NEC 3
  Philippe Rommens  BEL 7 2014/2015 2020/2021 Jong PSV 4, TOP Oss 3
  Agil Etemadi  IRN 7 2009/2010 2021/2022 FC Emmen 1, BV Veendam 1, Almere City FC 5
  Jeroen Veldmate 7 2009/2010 2021/2022 Helmond Sport 1, Sparta Rotterdam 1, FC Emmen 2, Go Ahead Eagles 3
  Robert Mhren 7 2011/2012 2021/2022 FC Volendam 5, SC Cambuur 2
  Johnatan Opoku 7 2011/2012 2021/2022 SC Veendam 1, FC Oss 2, VVV-Venlo 2, De Graafschap 2
  Danil Breedijk 7 2013/2014 2021/2022 Sparta Rotterdam 2, FC Dordrecht 3, Almere City FC 2
  Torino Hunte 7 2013/2014 2021/2022 FC Eindhoven 2, VVV-Venlo 2, Almere City FC 2, FC Den Bosch 1
  Stijn van Gassel 7 2015/2016 2021/2022 Helmond Sport 6, Excelsior 1
  Jeffry Fortes  CPV 7 2008/2009 2022/2023 FC Dordrecht 4, Excelsior 1, De Graafschap 2
  Jarchinio Antonia  CUW 7 2010/2011 2022/2023 Go Ahead Eagles 3, SC Cambuur 2, NAC Breda 2
  Jordy Tutuarima 7 2013/2014 2022/2023 FC Oss 1, Telstar 2, De Graafschap 3, PEC Zwolle 1
  Norbert Alblas 7 2014/2015 2022/2023 Jong Ajax 3, NEC 2, TOP Oss 2
  Mauro Savastano 7 2014/2015 2022/2023 Jong Ajax 3, Go Ahead Eagles 1, Jong AZ 2, FC Dordrecht 2
  Robin van der Meer 7 2015/2016 2022/2023 Go Ahead Eagles 1, Jong FC Utrecht 2, Excelsior 2, Helmond Sport 2
  Robert Klaasen 7 2015/2016 2022/2023 Sparta Rotterdam 1, De Graafschap 2, Roda JC Kerkrade 3, VVV-Venlo 1
  Thomas Verheydt 7 2015/2016 2022/2023 MVV Maastricht 2, Go Ahead Eagles 1, Almere City FC 2, ADO Den Haag 2
  Thijmen Nijhuis 7 2016/2017 2022/2023 Jong FC Utrecht 7, MVV Maastricht 1
  Delvechio Blackson 7 2016/2017 2022/2023 SC Cambuur 1, Almere City FC 4, Telstar 2
  Faris Hammouti  MAR 7 2016/2017 2022/2023 Almere City FC 6, FC Den Bosch 1
  Mitchell van Rooijen 7 2016/2017 2022/2023 Jong FC Utrecht 4, Excelsior 1, VVV-Venlo 2
  Odysseus Velanas 7 2016/2017 2022/2023 Jong FC Utrecht 5, Helmond Sport 1, NAC Breda 2
  Nick Venema 7 2016/2017 2022/2023 Jong FC Utrecht 4, Almere City FC 1, NAC Breda 1, VVV-Venlo 2
929 Frans van der Linden 6 1956/1957 1961/1962 Helmond
  Gerard Slavenburg 6 1956/1957 1961/1962 SVV
  Jan Bovenius 6 1956/1957 1961/1962 De Graafschap 4, Enschedese Boys 2
  Frans Keereweer 6 1956/1957 1961/1962 KFC
  Marinus Lambooy 6 1956/1957 1961/1962 Helmond
  Hans Hekman 6 1956/1957 1961/1962 SVV
  Joop van Basten 6 1956/1957 1961/1962 HVC
  Henk Kanselaar 6 1956/1957 1961/1962 AGOVV
  Arend van Kampen 6 1956/1957 1961/1962 SVV
  Jan Rijke 6 1956/1957 1961/1962 Hermes DVS
  Hans van Eeden 6 1956/1957 1961/1962 HVC 1, Wageningen 5
  Bertus van den Biezenbos 6 1956/1957 1961/1962 HVC
  Siem Sleeking 6 1956/1957 1961/1962 HVC
  Cor Corbeau 6 1956/1957 1961/1962 SVV
  Henk Tap 6 1956/1957 1961/1962 Hermes DVS 1, SVV 5
  Gradus Hanssen 6 1956/1957 1961/1962 Limburgia
  Henk Vreekamp 6 1956/1957 1961/1962 HVC 1, Wageningen 5
  Cock van der Tuijn 6 1956/1957 1961/1962 Hermes DVS
  Aad van Diest 6 1956/1957 1961/1962 Hermes DVS
  Eddy Blok 6 1956/1957 1961/1962 KFC 5, Alkmaar '54 1
  Gerrit van Pelt 6 1956/1957 1961/1962 SVV
  Epi Jansen 6 1956/1957 1961/1962 De Graafschap 4, Vitesse 2
  Charley van de Weerd 6 1956/1957 1961/1962 Wageningen
  Bertus Los 6 1956/1957 1961/1962 DFC
  Jan Brederveld 6 1956/1957 1961/1962 VSV
  Evert van der Horst 6 1956/1957 1961/1962 Vitesse 5, HVC 1
  Arie Schoon 6 1956/1957 1961/1962 Limburgia 1, DFC 5
  Ben Freriks 6 1956/1957 1961/1962 Stormvogels
  Henk Arendsen 6 1956/1957 1961/1962 Vitesse
  Han Janssen 6 1956/1957 1961/1962 Stormvogels
  Cor Schoon 6 1956/1957 1961/1962 VSV
  Hans Pieterse 6 1956/1957 1961/1962 VSV
  Rinus l'Amie 6 1956/1957 1961/1962 Vitesse
  Gerrie den Hartog 6 1956/1957 1961/1962 Excelsior
  Fr Bellaard 6 1956/1957 1961/1962 DFC
  Piet Beekman 6 1956/1957 1961/1962 Vitesse
  Jan de Jager 6 1956/1957 1961/1962 DFC
  Sef Dieteren 6 1956/1957 1962/1963 Sittardia
  Leen de Korver 6 1957/1958 1962/1963 Fortuna Vlaardingen 5, Hermes DVS 1
  Gne Gerards 6 1957/1958 1962/1963 Limburgia
  Frans Tebak 6 1957/1958 1962/1963 Eindhoven
  Piet van Rooy 6 1957/1958 1962/1963 Eindhoven
  Jan Hoekema 6 1957/1958 1962/1963 Leeuwarden 4, Veendam 2
  Joop Niezen 6 1956/1957 1963/1964 AGOVV 4, DHC 2
  Joep Beckers 6 1956/1957 1963/1964 Sittardia
  Gerry van Dolder 6 1957/1958 1963/1964 VSV 5, Telstar 1
  Darius Dhlomo  RSA 6 1958/1959 1963/1964 Heracles 3, Vitesse 1, Enschedese Boys 1, DHC 1
  Jan Ruijter 6 1958/1959 1964/1965 ZFC 4, De Volewijckers 2
  Ko Rosies 6 1959/1960 1964/1965 Veendam
  Afinus de Vries 6 1959/1960 1964/1965 Veendam
  Leo Beerendonk 6 1956/1957 1965/1966 Limburgia 4, NEC 2
  Ben Steur 6 1956/1957 1965/1966 Volendam
  Piet Quix 6 1956/1957 1965/1966 Sittardia
  Jaap 'Jut' Smit 6 1956/1957 1965/1966 Volendam
  Adrie Mertens 6 1957/1958 1965/1966 RBC
  Piet van Osta 6 1957/1958 1965/1966 RBC
  Andries Koopman 6 1957/1958 1965/1966 Leeuwarden 5, SC Cambuur 1
  Thieu Houben 6 1960/1961 1965/1966 Helmond 2, Eindhoven 4
  Cor Bex 6 1960/1961 1965/1966 Eindhoven
  Hans van Doorneveld 6 1956/1957 1966/1967 Stormvogels 5, FC Zaanstreek 1
  Henk van Vlierden 6 1957/1958 1966/1967 FC Zaanstreek
  Nico Wagemaker 6 1958/1959 1966/1967 Alkmaar '54
  Henk de Visser 6 1960/1961 1966/1967 EBOH 2, Holland Sport 3, DFC 1
  Henk Koning 6 1960/1961 1966/1967 Go Ahead 3, NEC 3
  Ren Rommens 6 1961/1962 1966/1967 RBC
  Cees Sluijk 6 1962/1963 1967/1968 Velox
  Henk van Ledden 6 1962/1963 1967/1968 Velox
  Joop de Jong 6 1956/1957 1968/1969 DWS 3, Blauw-Wit 1, HVC 2
  Gerrit Pesman 6 1959/1960 1968/1969 Heracles
  Zef Brll 6 1960/1961 1968/1969 Sittardia 5, Eindhoven 1
  Johan Engelsma 6 1961/1962 1968/1969 Alkmaar '54 1, De Volewijckers 5
  Wim Brouns 6 1963/1964 1968/1969 Eindhoven
  Toon Verhoeven 6 1963/1964 1968/1969 Eindhoven
  Harry Hentenaar 6 1958/1959 1969/1970 DFC 4, De Graafschap 2
  Olof Hendriksen 6 1960/1961 1969/1970 VSV 2, Telstar 1, RCH 3
  Erwin Sparendam 6 1964/1965 1969/1970 Blauw-Wit 5, Elinkwijk 1
  Ton van Leeuwen 6 1960/1961 1970/1971 SVV
  Chris Lefering 6 1961/1962 1970/1971 Hilversum 1, Go Ahead 1, Alkmaar '54 1, Elinkwijk 1, Haarlem 1, Blauw-Wit 1
  Bart van Ingen 6 1961/1962 1970/1971 Wageningen 1, Vitesse 5
  Gerry van den Hout 6 1963/1964 1970/1971 BVV 1, FC Den Bosch 5
  Piet Timmermans 6 1963/1964 1970/1971 Willem II
  Henk van der Pol 6 1964/1965 1970/1971 De Volewijckers 2, Blauw-Wit 2, Elinkwijk 2
  Arie Mud 6 1965/1966 1970/1971 SC Cambuur
  Andr Orval 6 1962/1963 1971/1972 FC VVV
  Ben Aarts 6 1962/1963 1971/1972 Velox 2, HVC 4
  Frans Derix 6 1963/1964 1971/1972 FC VVV 4, Fortuna SC 2
  Koos de Groot 6 1965/1966 1971/1972 Blauw-Wit
  Bennie Roode 6 1965/1966 1971/1972 Holland Sport 3, Blauw-Wit 2, HVC 1
  Gerard Lippold 6 1965/1966 1971/1972 SC Cambuur
  Chris Bouman 6 1966/1967 1971/1972 DFC
  Andr Hulshorst 6 1966/1967 1971/1972 De Graafschap 1, Heracles 5
  Gerard Bouwer 6 1966/1967 1971/1972 DFC
  Hens Fischer 6 1956/1957 1972/1973 Roda Sport 3, Roda JC 3
  Egbert ter Mors 6 1960/1961 1972/1973 Enschedese Boys 4, De Graafschap 1, PEC Zwolle 1
  Wim Kras 6 1960/1961 1972/1973 Volendam
  Don Burhenne 6 1963/1964 1972/1973 FC VVV
  Henk Vriens 6 1963/1964 1972/1973 Willem II
  Jan Blijham 6 1964/1965 1972/1973 Veendam
  Jetze Pascal 6 1964/1965 1972/1973 Veendam
  Boudie van der Heide 6 1965/1966 1972/1973 SC Cambuur
  Jan Rijkuiter 6 1966/1967 1972/1973 SVV
  Leo van Straaten 6 1966/1967 1972/1973 FC Den Bosch 5, Volendam 1
  Ton Vorstenbos 6 1966/1967 1972/1973 SVV 4, FC Dordrecht 2
  Fred Liefveld 6 1967/1968 1972/1973 Blauw-Wit 4, HVC 2
  Martin Koeman 6 1957/1958 1973/1974 KFC 4, GVAV 1, Heerenveen 1
  Frans Guns 6 1962/1963 1973/1974 Sittardia 3, GVAV 1, Eindhoven 2
  Carlo van den Bergh 6 1966/1967 1973/1974 FC Den Bosch
  Hennie Nieuwenhuis 6 1966/1967 1973/1974 De Graafschap 1, Heracles 5
  Dick van de Korput 6 1967/1968 1973/1974 SVV
  Fred Bravenboer 6 1968/1969 1973/1974 Willem II
  Willy Senders 6 1963/1964 1974/1975 Willem II 2, Eindhoven 4
  Govert Kooiman 6 1967/1968 1974/1975 Eindhoven
  Jan Schilder 6 1956/1957 1975/1976 Volendam
  Puck van der Horst 6 1966/1967 1975/1976 Vitesse 1, PEC Zwolle 5
  Piet van Kerkhof 6 1966/1967 1975/1976 Vitesse
  Henk van Ramselaar 6 1969/1970 1975/1976 RCH 1, Blauw-Wit 1, SC Amersfoort 4
  Ger Pijl 6 1969/1970 1975/1976 FC Vlaardingen
  Theo Buijs 6 1970/1971 1975/1976 GVAV 1, Blauw-Wit 1, Volendam 4
  Albert van der Weide 6 1970/1971 1975/1976 Wageningen 1, Veendam 2, FC VVV 3
  Toine Matthijssen 6 1964/1965 1976/1977 RBC 5, MVV 1
  Thijs Kwakkernaat 6 1964/1965 1976/1977 DHC '66 3, Excelsior 3
  Dick Bond 6 1964/1965 1976/1977 Volendam
  Jan 'Billy' Bond 6 1966/1967 1976/1977 Volendam
  Slobodan Dutina  YUG 6 1970/1971 1976/1977 SVV
  Gradus Roeland 6 1971/1972 1976/1977 FC Dordrecht
  Wim Riechelman 6 1971/1972 1976/1977 De Volewijckers 3, SC Cambuur 3
  Jacques von Ranzow 6 1971/1972 1976/1977 Eindhoven 3, Helmond Sport 3
  Fred Oldenburger 6 1971/1972 1976/1977 SC Veendam
  Eddy van der Roer 6 1966/1967 1977/1978 SVV 3, Excelsior 3
  Guus Hoevenberg 6 1967/1968 1977/1978 SC Heracles 5, De Graafschap 1
  Sjouke van der Heide 6 1970/1971 1977/1978 Heracles 3, SC Cambuur 3
  John van der Spek 6 1971/1972 1977/1978 SVV 4, Excelsior 2
  Miroslav Vardić  YUG 6 1972/1973 1977/1978 Helmond Sport
  Joop Warner 6 1972/1973 1977/1978 Helmond Sport 2, FC Dordrecht 4
  Bert Blauw 6 1973/1974 1978/1979 Vitesse 2, SC Heracles 4, SC Amersfoort 1
  Ronald Lepez 6 1973/1974 1978/1979 Heerenveen 1, SC Cambuur 5
  Danny Molendijk 6 1973/1974 1978/1979 SVV 3, FC Dordrecht 1, FC Vlaardingen 2
  Ton Dekker 6 1973/1974 1978/1979 FC Dordrecht 5, Excelsior 1
  Peter Prauser  FRG 6 1973/1974 1978/1979 Fortuna SC
  Gerrit Mintjes 6 1970/1971 1979/1980 De Graafschap
  Piet Pala 6 1971/1972 1979/1980 FC VVV
  Ben Schubert 6 1971/1972 1979/1980 PEC Zwolle 5, DS '79 1
  Gerdo Hazelhekke 6 1971/1972 1979/1980 FC Wageningen
  Wim de Haan 6 1973/1974 1979/1980 Helmond Sport 2, SVV 4
  Max Bereklauw 6 1974/1975 1979/1980 Fortuna SC 4, Helmond Sport 2
  Hennie Fransen 6 1974/1975 1979/1980 Helmond Sport
  Co Stout 6 1967/1968 1980/1981 De Volewijckers 3, FC Amsterdam 2, FC Volendam 1
  Gerrie van Berlo 6 1968/1969 1980/1981 Helmond Sport 5, Eindhoven 1
  Roel Zaaijer 6 1969/1970 1980/1981 De Graafschap 4, Vitesse 2
  Louis Burhenne 6 1971/1972 1980/1981 Helmond Sport 5, FC Den Bosch 1, Willem II 1, FC VVV 1
  Paul Stam 6 1973/1974 1980/1981 SC Amersfoort 3, Telstar 2, FC Volendam 1
  Joop van Dop 6 1975/1976 1980/1981 FC Vlaardingen
  Bart Kreft 6 1975/1976 1980/1981 SVV
  Rob Hutting 6 1975/1976 1980/1981 Willem II 1, Fortuna Sittard 5
  Jaap van den Berg 6 1973/1974 1981/1982 Excelsior 1, Fortuna Sittard 5
  Henk Schoonbeek 6 1975/1976 1981/1982 FC Groningen 3, SC Veendam 3
  Hennie van Grinsven 6 1976/1977 1981/1982 FC Den Bosch
  Krsto Mitrović  YUG 6 1976/1977 1981/1982 FC Vlaardingen 5, Fortuna Sittard 1
  Klaas 'Puk' Tuyp 6 1975/1976 1982/1983 FC Volendam
  Loek Bijl 6 1977/1978 1982/1983 DS '79 5, De Graafschap 1
  Jos Bakker 6 1977/1978 1982/1983 SC Heracles
  Jan Verheijen 6 1972/1973 1983/1984 PEC Zwolle 4, SC Cambuur 1, FC Wageningen 1
  Jan de Boer 6 1976/1977 1983/1984 SC Heerenveen
  Eddy Bakker 6 1976/1977 1983/1984 FC Groningen 4, SC Heerenveen 2
  Ton Kamphues 6 1978/1979 1983/1984 FC Amsterdam 3, Telstar 3
  Ron van Oosterom 6 1978/1979 1984/1985 SC Heracles 4, Vitesse 2
  Mat Bours 6 1979/1980 1984/1985 FC VVV
  Hans Coort 6 1979/1980 1984/1985 FC VVV
  Henk Janssen 6 1979/1980 1984/1985 FC VVV 5, Eindhoven 1
  Albert Bruurmijn 6 1973/1974 1985/1986 FC Den Bosch 4, RKC 2
  Theo Keukens 6 1975/1976 1985/1986 FC Groningen 4, SC Veendam 2
  Arie Romijn 6 1978/1979 1985/1986 FC Groningen 1, FC Den Bosch 3, Vitesse 1, RBC 1
  Huub Smeets 6 1977/1978 1986/1987 MVV 2, DS '79 2, Fortuna Sittard 1, FC Den Haag 1
  Jacques den Bakker 6 1980/1981 1986/1987 DS '79
  Armand Mannen 6 1981/1982 1986/1987 FC Wageningen
  Rob Koevermans 6 1981/1982 1986/1987 SVV
  Clemens Bastiaansen 6 1977/1978 1987/1988 Willem II 2, Eindhoven 1, RBC 3
  Jan van Staa 6 1981/1982 1987/1988 SC Heracles
  Wim van der Steene 6 1981/1982 1987/1988 FC Den Bosch 2, DS '79 1, RBC 3
  Peter Bosz 6 1981/1982 1987/1988 Vitesse 3, RKC 3
  Cor Portijk 6 1982/1983 1987/1988 SC Heerenveen
  Frans Janssen 6 1976/1977 1988/1989 Willem II 1, NEC 5
  Henk Koetje 6 1978/1979 1988/1989 SC Heerenveen 2, SC Cambuur 4
  Peter Pijpers 6 1981/1982 1988/1989 Excelsior 1, RBC 5
  Cor Elzinga 6 1983/1984 1988/1989 SC Heerenveen 5, Emmen 1
  Theo Bos 6 1983/1984 1988/1989 Vitesse
  Ype Anema 6 1983/1984 1988/1989 SC Cambuur 4, SC Heerenveen 2
  Roelf-Jan Tiktak 6 1976/1977 1989/1990 SC Veendam 4, AZ 2
  Wim van der Meijden 6 1984/1985 1989/1990 Helmond Sport 6, DS '79 1
  Harry van den Ham 6 1977/1978 1990/1991 SC Cambuur 1, FC Den Bosch 1, DS '79 3, Vlissingen 1
  Jan Klouwer 6 1980/1981 1990/1991 FC Volendam 4, AZ 1, Telstar 1
  Sape Hoekstra 6 1980/1981 1990/1991 Veendam
  Ren Smit 6 1980/1981 1990/1991 SC Heerenveen 2, Go Ahead Eagles 1, De Graafschap 3
  Rik Laurs 6 1981/1982 1990/1991 Eindhoven 5, VVV 1
  Bert Wiebing 6 1982/1983 1990/1991 Veendam 6, SC Cambuur 1
  Tom Kerstens 6 1985/1986 1990/1991 RBC
  Carlo van Tour 6 1976/1977 1991/1992 Excelsior 4, VCV Zeeland 2
  Henk van Goozen 6 1981/1982 1991/1992 Excelsior 3, SC Heracles 3
  Guus van der Borgt 6 1983/1984 1991/1992 NAC 4, BVV Den Bosch 2
  Aad Leenheer 6 1981/1982 1992/1993 Excelsior
  Jan Mulder 6 1982/1983 1992/1993 Telstar 3, SVV 3
  Gert van den Brink 6 1984/1985 1992/1993 FC Wageningen 1, Go Ahead Eagles 3, SC Heracles 2
  Frank van Straalen 6 1985/1986 1992/1993 Willem II 2, VVV 1, RBC 3
  Gradje Xhofleer 6 1986/1987 1992/1993 NEC 3, Helmond Sport 3
  Ren Groen 6 1986/1987 1992/1993 SC Heerenveen
  Peter van der Zwaan 6 1987/1988 1992/1993 Telstar
  Patrick Dumee 6 1987/1988 1992/1993 SVV 2, Excelsior 4
  Edwin Duim 6 1985/1986 1993/1994 FC Zwolle
  Ferry Stroes 6 1988/1989 1993/1994 AZ 5, Haarlem 1
  Ulrich Crden 6 1988/1989 1993/1994 FC Wageningen 1, Cambuur Leeuwarden 3, NEC 2
  Huub Driessen 6 1982/1983 1994/1995 MVV 4, Eindhoven 2
  Albert Koops 6 1982/1983 1994/1995 SC Veendam 3, Emmen 3
  Cemal Yılmaz  TUR 6 1985/1986 1994/1995 Willem II 1, RBC 5
  Edwin Overmars 6 1987/1988 1994/1995 Go Ahead Eagles 5, SC Heracles 1
  Marco Koorman 6 1987/1988 1994/1995 SC Heerenveen 1, Veendam 3, De Graafschap 1, FC Zwolle 2
  Harry Buisman 6 1988/1989 1994/1995 Go Ahead Eagles 4, FC Zwolle 2
  Erik Manders 6 1988/1989 1994/1995 SC Heracles
  Pieter Wiersma 6 1989/1990 1994/1995 Cambuur Leeuwarden 1, Veendam 5
  Brian Wilsterman 6 1986/1987 1995/1996 NEC 2, Go Ahead Eagles 1, Dordrecht '90 1, Dordrecht '90 2
  Gerard Meijer 6 1987/1988 1995/1996 Excelsior 2, RBC 4
  Radjin de Haan 6 1988/1989 1995/1996 Telstar 3, Eindhoven 2, FC Den Bosch 1
  Bert Konterman 6 1989/1990 1995/1996 FC Zwolle 4, Cambuur Leeuwarden 2
  Cees van der Linden 6 1982/1983 1996/1997 FC Den Bosch 1, NEC 3, RBC 2
  Ton van Bremen 6 1987/1988 1996/1997 Excelsior
  Winston Danils 6 1990/1991 1996/1997 AZ 5, Haarlem 1
  Vladimir Laisina 6 1990/1991 1996/1997 FC Den Bosch
  Jan Gsgens 6 1990/1991 1996/1997 FC Den Bosch
  Frank Brugel 6 1983/1984 1997/1998 RBC 5, Eindhoven 1
  Werner Kooistra 6 1988/1989 1997/1998 AZ 5, FC Zwolle 1
  Michel Adam 6 1988/1989 1997/1998 ADO Den Haag
  Michel Langerak 6 1988/1989 1997/1998 Dordrecht '90 3, Dordrecht '90 2, AZ 1
  Jimmy Simons 6 1989/1990 1997/1998 SVV 1, RBC 3, Excelsior 2
  Jouke Dantuma 6 1990/1991 1997/1998 Cambuur Leeuwarden 2, Emmen 1, Veendam 4
  Joop Lankhaar 6 1984/1985 1998/1999 FC Den Haag 2, Dordrecht '90 4
  Joop Gall 6 1984/1985 1998/1999 BV Veendam
  Jos van Eck 6 1987/1988 1998/1999 De Graafschap 2, FC Zwolle 2, BVV Den Bosch 2, Dordrecht '90 1
  Warry van Wattum 6 1988/1989 1998/1999 Excelsior 2, Dordrecht '90 1, BV Veendam 3
  Marco de Jong 6 1993/1994 1998/1999 NEC 1, TOP Oss 5
  Rafael Losada 6 1993/1994 1998/1999 Fortuna Sittard 2, MVV 1, Eindhoven 2, FC Den Bosch 1
  Cees Marbus 6 1989/1990 1999/2000 Go Ahead Eagles
  Roy van der Mije 6 1994/1995 1999/2000 AZ 2, Heracles Almelo 4
  Oscar Laguna Burgos 6 1994/1995 1999/2000 ADO Den Haag
  Pol van Boekel 6 1994/1995 1999/2000 VVV
  Rob Penders 6 1994/1995 1999/2000 RBC Roosendaal 6, NAC 1
  Edwin Godee 6 1986/1987 2000/2001 Willem II 1, De Graafschap 3, Heracles Almelo 2
  Mark Schenning 6 1987/1988 2000/2001 Go Ahead Eagles 5, FC Den Bosch 1
  Edwin de Kruyff 6 1992/1993 2000/2001 De Graafschap 1, BV Veendam 5
  Wim Jacobs 6 1994/1995 2000/2001 VVV
  Michiel Achterhoek 6 1995/1996 2000/2001 Heracles Almelo 5, BV Veendam 1
  Ralf Manders 6 1995/1996 2000/2001 Eindhoven
  Henry Schaefer 6 1995/1996 2000/2001 Eindhoven 2, Helmond Sport 1, TOP Oss 3
  Ruben Klaver 6 1995/1996 2000/2001 Heracles Almelo 4, Eindhoven 2
  Job ten Thije 6 1995/1996 2000/2001 Heracles Almelo
  Gerald van den Belt 6 1995/1996 2000/2001 FC Zwolle
  Richard Stricker 6 1995/1996 2000/2001 FC Den Bosch 4, Telstar 2
  Glenn Summerville 6 1995/1996 2000/2001 Dordrecht '90
  Michael Evans 6 1995/1996 2000/2001 VVV
  Mendel Witzenhausen 6 1995/1996 2000/2001 VVV 2, Haarlem 4
  John Feskens 6 1984/1985 2001/2002 Willem II 3, Excelsior 3
  Michel Doesburg 6 1990/1991 2001/2002 FC Wageningen 2, SC Heerenveen 1, AZ 2, FC Zwolle 1
  Jeffrey Kooistra 6 1992/1993 2001/2002 Haarlem 1, SC Heerenveen 1, NEC 1, Helmond Sport 2, RBC Roosendaal 2
  Wim de Ron 6 1994/1995 2001/2002 Cambuur Leeuwarden 5, RBC Roosendaal 1
  Erwin van der Woerdt 6 1995/1996 2001/2002 RBC Roosendaal 6, Dordrecht '90 1
  Melvin Plet 6 1995/1996 2001/2002 Dordrecht '90 2, TOP Oss 4
  Danny Jrns 6 1996/1997 2001/2002 Cambuur Leeuwarden 1, Heracles Almelo 5
  Bouarfa Yahiaoui  MAR 6 1996/1997 2001/2002 Helmond Sport 3, Eindhoven 3
  Marcel Muhlack 6 1996/1997 2001/2002 Go Ahead Eagles
  Arjan Bosschaart 6 1996/1997 2001/2002 FC Zwolle
  Kelvin van der Horst 6 1997/1998 2002/2003 Go Ahead Eagles
  Berend Oosting 6 1997/1998 2002/2003 Emmen 4, BV Veendam 2
  Raoul Henar 6 1997/1998 2002/2003 Telstar 2, BV Veendam 1, Helmond Sport 2, FC Volendam 1
  Carlos van Wanrooy 6 1987/1988 2003/2004 RKC 1, NEC 4, De Graafschap 1
  Roberto Verhagen 6 1993/1994 2003/2004 Eindhoven 1, Telstar 1, AZ 1, FC Den Bosch 3
  Martijn Lagendijk 6 1998/1999 2003/2004 Haarlem
  Hubert Dijk 6 1998/1999 2003/2004 Go Ahead Eagles 5, TOP Oss 1
  Franois Gesthuizen 6 1992/1993 2004/2005 NAC 1, Cambuur Leeuwarden 2, TOP Oss 3
  Geoffrey Prommayon  THA 6 1992/1993 2004/2005 FC Eindhoven
  Jean-Pascal Biezen 6 1998/1999 2004/2005 Stormvogels Telstar 5, TOP Oss 1
  Dave Joosten 6 1999/2000 2004/2005 VVV 4, Fortuna Sittard 2
  Ismael Ayaz  TUR 6 1999/2000 2004/2005 FC Eindhoven
  Wilbert Need 6 1999/2000 2004/2005 FC Volendam 3, FC Eindhoven 3
  Gertjan Tamerus 6 1999/2000 2004/2005 Haarlem 4, Heracles Almelo 2
  Marnix Smit 6 1999/2000 2004/2005 Heracles Almelo
  Brian van Loo 6 1999/2000 2004/2005 Heracles Almelo
  Wilco Hellinga 6 1989/1990 2005/2006 SC Heerenveen 3, BV Veendam 3
  Edwin Hermans 6 1993/1994 2005/2006 Eindhoven 1, MVV 2, De Graafschap 1, Fortuna Sittard 2
  John den Dunnen 6 2000/2001 2005/2006 FC Zwolle 2, FC Dordrecht 4
  Ronald Hamming 6 1994/1995 2006/2007 Fortuna Sittard 2, BV Veendam 4
  Frank Kooiman 6 1996/1997 2006/2007 VVV 2, Sparta Rotterdam 3, FC Dordrecht 1
  Robert-Jan Ravensbergen 6 1999/2000 2006/2007 FC Volendam 3, FC Zwolle 1, Haarlem 2
  Paul Weerman 6 2000/2001 2006/2007 FC Emmen 3, BV Veendam 3
  Michael Samuel 6 2001/2002 2006/2007 Stormvogels Telstar 4, Go Ahead Eagles 2
  Tom van Bergen 6 2001/2002 2006/2007 VVV-Venlo 4, MVV 3
  Ahmed Ammi  MAR 6 2001/2002 2006/2007 VVV-Venlo
  Rick Hoogendorp 6 1994/1995 2007/2008 ADO Den Haag 2, MVV 2, Dordrecht '90 3
  Melchior Schoenmakers 6 1998/1999 2007/2008 FC Groningen 2, BV Veendam 1, FC Emmen 1, Go Ahead Eagles 2
  Hilmi Mıhı 6 2000/2001 2007/2008 FC Den Bosch 2, Eindhoven 1, De Graafschap 1, Stormvogels Telstar 1, FC Omniworld 1, Helmond Sport 1
  Joos van Barneveld 6 2002/2003 2007/2008 Fortuna Sittard 5, FC Eindhoven 1
  Ferdinand Katipana 6 2002/2003 2007/2008 SC Cambuur Leeuwarden 3, Haarlem 3
  Benjamin Pinto 6 2002/2003 2007/2008 Stormvogels Telstar 4, FC Den Bosch 2
  Maarten Woudenberg 6 2002/2003 2008/2009 FC Volendam 4, BV Veendam 2
  Martijn van Strien 6 2002/2003 2008/2009 FC Den Bosch 3, Telstar 3
  Jesse Schotman 6 2003/2004 2008/2009 Go Ahead Eagles 5, FC Emmen 1
  Jurrick Juliana 6 2003/2004 2008/2009 AGOVV Apeldoorn 4, SC Cambuur 2, FC Dordrecht 1
  Frank Karreman 6 2003/2004 2008/2009 FC Emmen 4, Haarlem 2
  Brian Pinas 6 1999/2000 2009/2010 Excelsior 3, FC Dordrecht 3
  Mathieu Boots 6 2000/2001 2009/2010 FC Volendam
  Richard Haklander 6 2003/2004 2009/2010 De Graafschap 2, FC Omniworld 4, FC Oss 1
  Reinhard Breinburg 6 2004/2005 2009/2010 FC Dordrecht
  Richmond Bossman  GHA 6 2004/2005 2009/2010 Telstar 5, FC Oss 1
  Aziz Moutawakil  BEL 6 2004/2005 2009/2010 Fortuna Sittard 2, MVV 1, FC Oss 3
  Dave Zafarin 6 2004/2005 2009/2010 Fortuna Sittard 1, FC Oss 5
  Oscar Moens 6 1992/1993 2010/2011 Excelsior 4, AZ 1, Sparta Rotterdam 1
  Leonardo  BRA 6 1998/1999 2010/2011 FC Groningen 2, MVV 1, FC Dordrecht 1, FC Emmen 2
  Ren Wessels 6 2002/2003 2010/2011 FC Emmen 4, BV Veendam 2
  Samir El Gaaouiri 6 2002/2003 2010/2011 Fortuna Sittard 2, FC Volendam 1, Haarlem 1, VVV-Venlo 1, AGOVV Apeldoorn 1
  Ren van Dieren 6 2003/2004 2010/2011 Excelsior 4, AGOVV Apeldoorn 1, Sparta Rotterdam 1
  Luciano Dompig 6 2005/2006 2010/2011 FC Volendam 3, BV Veendam 2, Almere City FC 1
  Etinne Reijnen 6 2005/2006 2010/2011 FC Zwolle
  Niek Ripson 6 2005/2006 2010/2011 TOP Oss 3, FC Emmen 2, RBC Roosendaal 1
  Gerard Aafjes 6 2004/2005 2011/2012 FC Volendam 3, MVV Maastricht 2, FC Zwolle 1
  Niek Loohuis 6 2005/2006 2011/2012 SC Veendam
  Dave Bus 6 2005/2006 2011/2012 De Graafschap 2, Go Ahead Eagles 4
  Ruud van der Rijt 6 2006/2007 2011/2012 FC Eindhoven 6, Willem II 1
  Philipp Haastrup  GER 6 2006/2007 2011/2012 MVV 4, Helmond Sport 2
  Fernando Ricksen 6 1993/1994 2012/2013 Fortuna Sittard 5, AZ 1
  Melvin de Leeuw 6 2007/2008 2012/2013 RBC Roosendaal 4, SC Cambuur 2
  Yannick de Wit 6 2005/2006 2013/2014 FC Volendam 4, FC Emmen 2
  Gerson Sheotahul 6 2006/2007 2013/2014 FC Volendam 4, Telstar 2
  Mees Siers 6 2006/2007 2013/2014 De Graafschap 2, AGOVV Apeldoorn 2, Helmond Sport 2
  Toni Varela  CPV 6 2007/2008 2013/2014 RKC Waalwijk 3, Sparta Rotterdam 2, FC Dordrecht 1
  Levi Schwiebbe 6 2007/2008 2013/2014 ADO Den Haag 1, Haarlem 1, AGOVV Apeldoorn 2, FC Volendam 2
  Rick Geenen 6 2007/2008 2013/2014 Fortuna Sittard 5, MVV Maastricht 1
  Serhat Ko 6 2007/2008 2013/2014 FC Eindhoven 5, SC Cambuur 1, Helmond Sport 1
  Tom van Weert 6 2008/2009 2013/2014 FC Den Bosch
  Jaime Bruinier 6 2008/2009 2013/2014 AGOVV Apeldoorn 3, Sparta Rotterdam 3
  Ard van Peppen 6 2005/2006 2014/2015 Excelsior 3, De Graafschap 1, RKC Waalwijk 1, Roda JC Kerkrade 1
  Diego Karg 6 2007/2008 2014/2015 FC Den Bosch 3, Telstar 3, FC Eindhoven 1
  Johan Plat 6 2007/2008 2014/2015 FC Volendam 1, FC Zwolle 1, FC Dordrecht 1, FC Oss 1, Telstar 2, Roda JC Kerkrade 1
  Jeffrey Altheer 6 2008/2009 2014/2015 Excelsior 1, Helmond Sport 3, VVV-Venlo 2
  Tom Van Hyfte  BEL 6 2009/2010 2014/2015 MVV Maastricht 5, Roda JC Kerkrade 1
  Jelle ten Rouwelaar 6 1999/2000 2015/2016 Emmen 3, FC Zwolle 1, FC Eindhoven 1, NAC Breda 1
  Jeffrey van Nuland 6 2008/2009 2015/2016 RKC Waalwijk 1, Willem II 1, Helmond Sport 4
  Malcolm Esajas 6 2009/2010 2015/2016 MVV Maastricht 4, RKC Waalwijk 1, FC Den Bosch 1
  Bruno Appels  BEL 6 2010/2011 2015/2016 FC Den Bosch
  Wouter de Vogel 6 2010/2011 2015/2016 Telstar 2, FC Dordrecht 1, FC Den Bosch 2, FC Oss 1
  Bart de Groot 6 2010/2011 2015/2016 FC Emmen
  Soufiane Laghmouchi  MAR 6 2010/2011 2015/2016 AGOVV Apeldoorn 2, FC Volendam 3, FC Emmen 1
  Tim Hofstede 6 2010/2011 2015/2016 FC Den Bosch
  Rihairo Meulens  CUW 6 2007/2008 2016/2017 AGOVV Apeldoorn 1, FC Dordrecht 2, Almere City FC 2, FC Volendam 1
  Jochem Jansen 6 2009/2010 2016/2017 De Graafschap 2, FC Oss 4
  Vlatko Lazić 6 2010/2011 2016/2017 FC Dordrecht 1, RBC Roosendaal 1, De Graafschap 3, NAC Breda 1, RKC Waalwijk 1
  Nick Kuipers 6 2010/2011 2016/2017 MVV Maastricht
  Roel Janssen 6 2011/2012 2016/2017 Fortuna Sittard 5, VVV-Venlo 1
  Martijn van der Laan 6 2008/2009 2017/2018 BV Veendam 3, SC Cambuur 4
  Jordy Deckers 6 2009/2010 2017/2018 Telstar 1, Excelsior 2, VVV-Venlo 1, FC Oss 1, RKC Waalwijk 1
  Kevin van Diermen 6 2010/2011 2017/2018 Go Ahead Eagles 1, Excelsior 2, NAC Breda 2, De Graafschap 2
  Giovanni Hiwat 6 2011/2012 2017/2018 FC Zwolle 1, SC Cambuur 1, Sparta Rotterdam 2, Helmond Sport 2
  Josimar Lima  CPV 6 2011/2012 2017/2018 FC Dordrecht 4, FC Emmen 2
  Guyon Philips 6 2012/2013 2017/2018 Go Ahead Eagles 1, FC Oss 2, FC Volendam 2, Telstar 1
  Jurjan Mannes 6 2012/2013 2017/2018 Fortuna Sittard 1, Jong FC Twente 1, FC Emmen 3, SC Cambuur 2
  Leandro Resida 6 2012/2013 2017/2018 Telstar 1, FC Emmen 2, VVV-Venlo 2, RKC Waalwijk 1
  Fries Deschilder  BEL 6 2012/2013 2017/2018 FC Eindhoven
  Marco Ospitalieri  BEL 6 2012/2013 2017/2018 FC Eindhoven 1, MVV Maastricht 2, Fortuna Sittard 3
  Hans Mulder 6 2007/2008 2018/2019 RKC Waalwijk 5, Willem II 1
  Bruno Andrade  BRA 6 2008/2009 2018/2019 Helmond Sport 3, Willem II 1, Go Ahead Eagles 2
  Rochdi Achenteh  MAR 6 2008/2009 2018/2019 FC Eindhoven 5, FC Zwolle 1
  Norichio Nieveld 6 2009/2010 2018/2019 Excelsior 1, FC Eindhoven 2, Go Ahead Eagles 1, TOP Oss 2
  Roland Bergkamp 6 2009/2010 2018/2019 Excelsior 1, FC Emmen 2, Sparta Rotterdam 1, RKC Waalwijk 2
  Wesley Zonneveld 6 2011/2012 2018/2019 Telstar
  Ricardo Ippel 6 2011/2012 2018/2019 Willem II 2, MVV Maastricht 4
  Antonio Stankov  NMK 6 2011/2012 2018/2019 FC Oss 1, MVV Maastricht 2, Achilles '29 1, FC Dordrecht 2
  Kjell Knops 6 2011/2012 2018/2019 MVV Maastricht 5, Helmond Sport 1
  Maikel Verkoelen 6 2012/2013 2018/2019 FC Eindhoven 1, RKC Waalwijk 2, Helmond Sport 3, TOP Oss 1
  Matthew Steenvoorden 6 2012/2013 2018/2019 Excelsior 1, FC Dordrecht 2, SC Cambuur 3
  Suently Alberto 6 2013/2014 2018/2019 Jong PSV 4, NEC 1, Sparta Rotterdam 1
  Paul Kok 6 2013/2014 2018/2019 Telstar 1, FC Oss 2, FC Volendam 3
  Elvio van Overbeek 6 2013/2014 2018/2019 Jong PSV 2, Go Ahead Eagles 1, De Graafschap 2, Telstar 1
  Steven Edwards 6 2013/2014 2018/2019 Achilles '29 2, Helmond Sport 4
  Tom Muyters  BEL 6 2001/2002 2019/2020 MVV 2, FC Eindhoven 2, Roda JC Kerkrade 2
  Joey van den Berg 6 2005/2006 2019/2020 FC Omniworld 1, Go Ahead Eagles 1, FC Zwolle 2, NEC 2
  Henk Dijkhuizen 6 2010/2011 2019/2020 Sparta Rotterdam 3, Roda JC Kerkrade 2, TOP Oss 1
  Mart Dijkstra 6 2011/2012 2019/2020 SC Cambuur 2, Sparta Rotterdam 1, NEC 3
  Jordie Briels 6 2012/2013 2019/2020 Fortuna Sittard 5, TOP Oss 1
  Dean Koolhof 6 2013/2014 2019/2020 De Graafschap 3, MVV Maastricht 2, Helmond Sport 2
  Dylan de Braal 6 2014/2015 2019/2020 RKC Waalwijk 2, FC Oss 1, Helmond Sport 2, FC Dordrecht 1
  Vclav Čern  CZE 6 2014/2015 2019/2020 Jong Ajax 5, Jong FC Utrecht 1
  Melvin Platje 6 2007/2008 2020/2021 FC Volendam 3, VVV-Venlo 1, Telstar 1, De Graafschap 1
  Arsenio Valpoort 6 2014/2015 2020/2021 RKC Waalwijk 2, Almere City FC 2, Excelsior 1, FC Dordrecht 1
  Luuk Brouwers 6 2014/2015 2020/2021 FC Den Bosch 5, Go Ahead Eagles 1
  Jordy Croux  BEL 6 2014/2015 2020/2021 MVV Maastricht 4, Roda JC Kerkrade 2
  Olivier Rommens  BEL 6 2014/2015 2020/2021 Jong PSV 2, NAC Breda 1, TOP Oss 3
  Bart Biemans  BEL 6 2014/2015 2020/2021 Roda JC Kerkrade 1, FC Den Bosch 3, FC Eindhoven 2
  Luc Mares 6 2015/2016 2020/2021 Fortuna Sittard 2, MVV Maastricht 4
  Dion Malone  SUR 6 2008/2009 2021/2022 Almere City FC 4, NAC Breda 2
  Tim Hlscher  GER 6 2013/2014 2021/2022 Jong FC Twente 2, Go Ahead Eagles 1, FC Twente 1, TOP Oss 1, FC Dordrecht 1
  Daryl van Mieghem 6 2013/2014 2021/2022 Telstar 1, De Graafschap 4, FC Volendam 1
  Joey Sleegers 6 2014/2015 2021/2022 FC Eindhoven 4, VVV-Venlo 1, NEC 1
  Grad Damen 6 2015/2016 2021/2022 NAC Breda 2, Helmond Sport 1, TOP Oss 3
  Anthony Berenstein 6 2016/2017 2021/2022 FC Dordrecht 1, FC Volendam 2, Telstar 3
  Oussama Bouyaghlafen 6 2016/2017 2021/2022 FC Den Bosch 4, Almere City FC 2
  Bram van Polen 6 2007/2008 2022/2023 PEC Zwolle
  Danzell Gravenberch 6 2013/2014 2022/2023 Jong Ajax 2, FC Dordrecht 2, TOP Oss 1, De Graafschap 2
  Roy Kortsmit 6 2013/2014 2022/2023 Sparta Rotterdam 4, NAC Breda 2
  Giovanni Korte 6 2013/2014 2022/2023 FC Dordrecht 1, NAC Breda 1, SC Cambuur 2, De Graafschap 2
  Daryl Werker 6 2014/2015 2022/2023 Roda JC Kerkrade 4, MVV Maastricht 1, ADO Den Haag 1
  Ronald Koeman 6 2015/2016 2022/2023 TOP Oss 4, Telstar 2
  Ilias Alhaft 6 2015/2016 2022/2023 Sparta Rotterdam 2, Almere City FC 5
  Joey Konings 6 2015/2016 2022/2023 Jong PSV 3, De Graafschap 2, FC Den Bosch 1
  Matthias Verreth  BEL 6 2015/2016 2022/2023 Jong PSV 4, FC Eindhoven 1, Willem II 1
  Anass Najah 6 2016/2017 2022/2023 RKC Waalwijk 1, Telstar 5
  Anass Ahannach 6 2017/2018 2022/2023 Almere City FC 5, FC Den Bosch 1
  Robin Schouten 6 2017/2018 2022/2023 Jong Ajax 1, FC Volendam 1, NAC Breda 3, De Graafschap 1
  Peer Koopmeiners 6 2017/2018 2022/2023 Jong AZ
  Alex Plat 6 2017/2018 2022/2023 FC Volendam 5, NAC Breda 1
  Mees Kaandorp 6 2017/2018 2022/2023 Jong AZ 2, Almere City FC 2, De Graafschap 2
  Jari Schuurman 6 2017/2018 2022/2023 NEC 1, FC Dordrecht 5
  Mohamed Mallahi 6 2017/2018 2022/2023 Jong FC Utrecht 5, Roda JC Kerkrade 1
  Rody de Boer 6 2017/2018 2022/2023 Telstar 1, Jong AZ 2, De Graafschap 1, Roda JC Kerkrade 2
  Jeredy Hilterman  SUR 6 2017/2018 2022/2023 Jong FC Utrecht 4, FC Emmen 1, NAC Breda 1, Almere City FC 1
1349 Chris Broeders 5 1956/1957 1960/1961 Limburgia
  Ben Claus 5 1956/1957 1960/1961 Helmondia '55
  Theo Kruitbosch 5 1956/1957 1960/1961 AGOVV
  Piet van der Muts 5 1956/1957 1960/1961 De Volewijckers
  Martin Molnar  AUT 5 1956/1957 1960/1961 Limburgia
  Joop ten Klooster 5 1956/1957 1960/1961 Vitesse 1, Wageningen 4
  Gerrit Swaneveld 5 1956/1957 1960/1961 Fortuna Vlaardingen
  Jan van Leeuwen 5 1956/1957 1960/1961 Helmond
  Joop de Leeuw 5 1956/1957 1960/1961 Fortuna Vlaardingen
  Daaf Mookhoek 5 1956/1957 1960/1961 DFC
  Ries van Maarschalkerweerd 5 1956/1957 1960/1961 HVC
  Frans Mijnsbergen 5 1956/1957 1960/1961 Hermes DVS 3, Fortuna Vlaardingen 2
  Hennie Nederhand 5 1956/1957 1960/1961 HVC
  Henny van Deursen 5 1956/1957 1960/1961 VSV
  Henk Brits 5 1956/1957 1960/1961 HVC
  Theo Spierings 5 1956/1957 1960/1961 Helmond 3, SHS 1, Helmondia '55 1
  Dick van den Oever 5 1956/1957 1960/1961 Stormvogels
  Ad van Lent 5 1956/1957 1960/1961 Vitesse
  Piet Brouwer